DYSKUSJE
Finał Wielkiej Orkiestry inny niż zawsze. Licytacje i koncert w Internecie [130 TYS. ZŁ NA 1.02]
halpoj
28.01.2021 16:30
wyróżnione przez moderatora

Ja też popieram tą inicjatywę. Sprzęt przez nich zakupiony uratował wiele ludzi, a szczególnie dzieci.

halpoj
na forum od listopada 2017
Gafa
25.01.2021 19:58
wyróżnione przez moderatora

Pieniądz wrzucony do puszki WOŚP to nie podatek, to datek..... możesz dać, ale nikt cię nie zmusza, nikt ci z kieszeni, portfela, konta pieniędzy nie wytrzepuje...... nie musisz pluć na forach i tym samym zagłuszac swojego sumienia, ja daję od lat wspaniałej młodzieży, której nikt nie zmusza, by stali na zimnie, na mrozie, nie wyznacza godzin, nie mówi musisz, bo to, albo tamto, chcą i są, i chwała młodym za to, a dorosłym, że potrafili zagospodarować ich zapał i energię....... Brawo Owsiak i sztab WOŚP..... pomagajmy, bo dobro powraca ze zdwojona siłą........... na złość smutasom i malkontentom.... oby to ich plucie w g.... sie zamieniło

Gafa
na forum od listopada 2017
smerszmit
25.01.2021 10:29

do dariuszka - i jemu podobnych: spójrz statystycznie nawet na to forum - jestes jedyny który ma problem z Owisiakiem; cytujesz jego hasło: Róbta co chceta - więc rób co chcesz ale nie przeszkadzaj - daj na rydzyka, albo nie dawaj wcale - nie ma musu

smerszmit
na forum od listopada 2017
Burn
24.01.2021 17:20

Ty to dariuszek jesteś "yntelygentny" inaczej, jak wszystkie pisie oszołomy, nie pasuje - nie uczestnicz. Idź daj rydzykowi na paliwo do maybacha. Pozdrwiam wszystkich pozytywnie zakręconych na pomaganie. Sie ma!

Burn
Konto zablokowane
tadzik_radyjny
24.01.2021 09:03
wyróżnione przez moderatora

Czym więcej wy trolle hejtujecie Owsiaka,tym więcej wpływów ma WOŚP i dobrze wam tak.Wprost proporcjonalnie im więcej hejtu,tym więcej wpływów.Niedługo się zaplujecie na śmierć z tej złości a i tak nic wam to nie da!:)

tadzik_radyjny
Konto zablokowane
dariuszek
24.01.2021 07:38

Pan Owsiak dzieli i to bardzo bo jak nazwać hasło które przejął od tzw. "strajku kobiet " To jest wojna". Albo następne hasło "Róbta co chceta" nie nie możemy robić co chcemy bo nie żyjemy tylko dla siebie ale też dla innych. Pozdrawiam myślących inaczej.

dariuszek
na forum od listopada 2017
memoria
23.01.2021 19:29
wyróżnione przez moderatora

Jurek Owsiak łączy, a nie dzieli. Głosi i czyni Dobro, a nie nienawiść. Pomaga, a nie szkodzi. Należy więc wspierac Jego dzieło, co czynię od lat.

memoria
na forum od grudnia 2017
kurnachata
23.01.2021 15:04

Ja też kiedyś bardzo mocno popierałem akcje orkiestry aż położono mnie na szpital i zauważyłem że niewiele pracujący pracownicy służby zdrowia kosztują ogromne pieniądze naszą Kasę chorych. Jakby przewietrzono kadry byłyby pieniądze i na sprzęt i na leczenie wszystkiego.

kurnachata
na forum od listopada 2017
trw_krosno
23.01.2021 12:07
wyróżnione przez moderatora

Od początku popieram tą bardzo pożyteczną i szlachetną akcję. Zawsze proszę naszych członków, sympatyków, bliskich aby włączali się do pomocy.

Miałam okazję poznać Jurka ponad dwadzieścia lat temu, podziwiam Go, iż po tylu oszczerstwach, pomówieniach jeszcze chce to robić.

Społecznik to powołanie nie zawód. ...... tak mówił kiedyś śp. J. Kuroń

Wszystkie Jurki to FAJNE i WALECZNE chłopaki . Powodzenia. SieMa .Pozdrawiam gorąco KD

trw_krosno
na forum od stycznia 2018
foks9
23.01.2021 11:21
wyróżnione przez moderatora

Grajmym jak co roku, od 29 lat. Na przekór tym co plują na WOŚP i Jurka Owsiaka.

foks9
na forum od listopada 2017
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA