DYSKUSJE
Zmarł Antoni Tełewiak. Był wybitną postacią w muzycznym światku miasta
matti181181
24.07.2020 17:37

Miałem wielką przyjemność poznać Tego wspaniałego człowieka.Bardzo smutna wiadomość.Wyrazy szacunku i współczucia dla Rodziny.Wielka strata.

matti181181
na forum od listopada 2019
KKK1955
23.07.2020 16:42
wyróżnione przez moderatora

Antosiu poznaliśmy się całkiem niedawno, choć mieszkamy można powiedzieć tuż obok siebie! Znaliśmy się nie dluzej jak 7 lat, ale polubiłam Cie bardzo i wiem, ze z wzajemnością! Podziwiałam Cie bardzo za Twoja wrażliwość i nie tylko tą muzyczna i za to nietuzinkowe poczucie humoru! Dziś nie mogę uwierzyć w to co zadziało i co się ostatecznie stało ! Żegnaj Antosiu ! Zachowam Cię w swej pamięci, a ponieważ też kocham muzykę, będę sluchac muzyki w Twoim wykonaniu bardzo często!! Krysia Sajnok Majewska

KKK1955
na forum od listopada 2017
abajurek33
23.07.2020 14:52
wyróżnione przez moderatora

W rozmowie telefonicznej przedstawiał się: "Antoni co gra na harmonii". Antku będzie nam wszystkim Ciebie brakowało. Odszedł wspaniały człowiek i pedagog. Są ludzie niezastąpieni.

abajurek33
Konto zablokowane
popieram
23.07.2020 13:37
wyróżnione przez moderatora

"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą"

popieram
na forum od listopada 2017
pawelysik
23.07.2020 10:15
wyróżnione przez moderatora

Antoś - odjechałeś do Nieba na rowerze z akordeonem, rakietą tenisową, a przede wszystkim z tą pozytywną energią, którą zarażałeś nas wszystkich, którzy Cię znali na Ziemi. Niepoprawny optymisto- popatrz z góry na nas i przesyłaj jak najwięcej pozytywnej energii w tym zwariowanym Świecie.

Wielka strata, Wielki żal. Żegnaj mój kolego z kortów tenisowych i z muzycznych spotkań towarzyskich

pawelysik
na forum od lipca 2020
carynska
23.07.2020 09:21
wyróżnione przez moderatora

Razem z Antkiem pobieraliśmy nauki w szkole muzycznej ( jeszcze w Pałacu Biskupim) u pani Jadwigi Okólskiej ( hrabiny!!). Tonio mawiała o Antku...Zawsze wysportowany, na kortach tenisowych spędzał mnóstwo czasu..Kto by się spodziewał...Żegnaj Tonio...

carynska
na forum od listopada 2017
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA