DYSKUSJE
Rozwój Krosna. Wiemy, kto o niego zadba
rozbratel
26.05.2020 09:31

Fajnie że znalazł się wreszcie ktoś, kto jasno i przejrzyście nakreślił tej liście nazwisk, cel i obowiązki. To troche taka antylista, bo wygląda na to że do tej pory wszyscy oni zajmowali się rozwojem, nie miasta, a kosztem miasta - własnych interesów.

Mimo że późno wielki + za to.

rozbratel
na forum od lutego 2020
krosnu24
25.05.2020 19:24

Jak czytam te niektóre wymienione nazwiska to szlak mnie trafia !!!banda kolesi...Miedzy innym A.Krzanowski

krosnu24
Konto zablokowane
man71
25.05.2020 19:07

Brawa za aktywność i chęci. Zobaczymy czy będą efekty

man71
na forum od listopada 2017
husaria6
25.05.2020 11:51
Ten wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu. Powód: obraźliwe sformułowania
husaria6
Konto zablokowane
marekbrzyski
25.05.2020 09:15

To może ja przejde odrazu do infraktustury. Dlaczego od tylu lat nie można was sie doprosić o zrobienie nowej drogi (nie łataniu dziur) na odcinku Krosno Łężany. Dziennie tyle samochodów tam przejeżdza odciążając Miejsce Piastowe, jadąc po bardzo nierównej i dziurawej nawieszchni. Czy ktoś z wymienionych w artykule rządzących w krośnie przejeżdza codziennie tą drogą ? W jakim stanie są wasze zawieszenia w samochodach? Często je wymieniacie? Naprawde ciężko wam zrobić kawałek asfaltu? Zastanówcie sie kiedy ta droga została wymieniona na nową W CAŁOŚCI !!!

marekbrzyski
na forum od listopada 2017
kunkun
25.05.2020 08:19
Ten wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu. Powód: obraźliwe sformułowania
kunkun
na forum od listopada 2017
wokol_krosna
24.05.2020 22:49
wyróżnione przez moderatora

Pomysł bardzo dobry. Oby były efekty. Bo przecież tworzono już strategie rozwoju, programy rewitalizacji. Oby słuchano też głosów mieszkańców, np. żeby nie zmniejszać parku przy ul. Grodzkiej. Niegdyś istniała bardzo dobra strona www.dobrepomysły..., teraz też przydałaby się taka sama lub podobna, do zgłaszania i konsultowania pomysłów mieszkańców i władz.

wokol_krosna
na forum od listopada 2017
kurnachata
24.05.2020 21:45

No to teraz w Krośnie jest ponad 90 Prezydentów. Ja znów zawsze byłem za podatkami, ale takie skoki na 10 milionów Euro dofinansowania na budowę gdzieś tam uskoku chodnika doprowadzającego do jakiejś ważnej drogi ekonomicznej ... to już tak średnio entuzjastycznie.

kurnachata
na forum od listopada 2017
Piotrek
24.05.2020 20:39

Nie z tego nie będzie ! 20 lat PP szalał i wydawał kasę i zadłużył miasto ! Skład Rady uwzględnia szeroką reprezentację różnych środowisk, w tym przedstawicieli przedsiębiorców, organizacji społecznych, posiadających kompetencje w dziedzinach istotnych dla rozwoju miasta - Unia przedsiębiorczych ! I świetna ekipa UM Krosna !

Piotrek
na forum od listopada 2017
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA