DYSKUSJE
Balony nad Krosnem. Niezwykły happening dla mieszkańców
siostra_Nalewka
02.05.2020 16:03

abajujek pisobolszewicki kundlu, ty nie potzebujesz balonu, masz loty po tanim winku:)

siostra_Nalewka
na forum od listopada 2017
Burn
02.05.2020 07:01

Widziałem, było SUPER, Iskra też dała czadu w powietrzu. Wielkie dzięki dla załóg. To wielka nadzieja dla Krosna, że jeszcze będzie normalnie!

Burn
Konto zablokowane
lonewolf
02.05.2020 00:11

Zgadzam się z AG. Jakbym wiedział choć dzień wcześniej, jakoś bym się postarał żeby coś takiego zobaczyć. A chciałbym bardzo coś właśnie takiego na duchu podnoszącego w tym parszywym czasie zobaczyć. A tu post factum. Do rzyci z taką informacją krośnieński portalu....

lonewolf
na forum od listopada 2017
Lukii
01.05.2020 21:20

@AG jesteś strasznie sfrustrowanym człowiekiem. Przykre. Kwarantanna źle działa na człowieka. Trzeba było ruszyć z domu zwoje 4 litery i zabrać dzieci w plener a nie narzekać jaki to świat okrutny. Jesteś niesprawiedliwy.

Mamy w Krośnie jedyną w swoim rodzaju najwiekszą imprezę plenerową na lotnisku na którą przyjeżdza co roku 30-40 tys ludzi. W tym czasie w Krośnie wszystkie hotele, zajazdy, puby, cluby, bary, pizzerie, pękają w szwach. Przyjeżdzają turyści, zawodnicy z całego świata oraz mieszkańcy województwa. Coś się dzieje w mieście. Nie taz Krosno było pokazywane w ogólnopolskiej TV i Radio. Oczywiście przez lata balony w Krośnie się zmieniały. Niestety nowe przepisy bezpieczeństwa i nowe trendy nie zadowolą każdego mieszkańca. Ale jest to ipreza której nam zazdroszczą mieszkańcy innych miast. Mamy do tego warunki i Lotnisko.

Ja nie raz mogłom zobaczyć balony na lotnisku czy w plenerze lądujące koło Krosna.

Moze strona internetowa przypomni : http://www.gorskie-zawody-balonowe.pl

Lukii
na forum od listopada 2017
dobry
01.05.2020 20:35

Świetna (dla mnie i mojej rodziny) niespodzianka. Fajnie było zobaczyć "namiastkę" tego co dzieje się co roku. Kciuki w górę dla ekip, które mogły wykonać pokaz i dla organizatorów. Brawo Wy!

dobry
na forum od listopada 2017
abajurek33
01.05.2020 17:10

Gdybyś POpierał KOD o wszystkim wcześniej byłbyś poinformowany.

abajurek33
Konto zablokowane
AG
01.05.2020 15:36
wyróżnione przez moderatora

No właśnie jakie balony. Sidziałem w domu i żadnego nie widziałem. Zresztą co za różnica - jak co roku balony nad Krosnem, no jakaś parodia. Impreza powinna nazywać się balony widmo, albo balony w ukryciu, ale na pewno nie nad Krosnem. Mieszkam przy Żwirki i Wigury i od wielu już lat na krośnieńskim lotnisku nie widziałem balonów, ku ogromnemu smutkowi moich dzieci, które co roku nastawiały się, że zobaczą balony. Po kilku latach już nauczyły się, że nie zobaczą żadnych balonów. W temacie balonowym, to zgorzkniali młodzi ludzie, którzy mają gdzieś balony.

Konkurencje balonowe na lotnisku to jedna, wielka fikcja.

A wracając do balonów i samolotu wczoraj. Może ktoś napisałby o tym dzień wcześniej, że będzie coś takiego. Wkur... mnie, że zawsze piszecie post factum "wczoraj na krośnieńskim lotnisku wylądował", "dzisiaj o 9:30 na naszym lotnisku miało miejsce ...". Pocałujta wójta w ... . Zawsze po. Jak więc mam to zobaczyć ???

AG
na forum od listopada 2017
rogol
01.05.2020 15:33

Dzieki proletariatowi PiS jestesmy pod jego dyktatura.

Nie wolno robi tego czy tamtego bo ploretariat zabrania.

Smiertelnosc w Polsce spadla dzieki virusowi o 40%.

Dlaczego : ano dlatego ze;szpitale odwolaly wiekszosc zabiegow i lekarze maja ograniczony kontakt z ludzmi i mniej trujacych lekow im przepisuja.

rogol
Konto zablokowane
kurnachata
01.05.2020 14:23
wyróżnione przez moderatora

Jakby ktoś powiedział rok temu że nie będzie Majówki 2020 z Balonami w Krośnie , to mógłbym postawić dużą stawke że jednak będą i bym przegrał stawkę.

kurnachata
na forum od listopada 2017
marekbrzyski
01.05.2020 11:40

No...prawie jak impreza balonowa. Czego chcieć wiecej? Może wiecej balonów i samolotów :p ale pozostałe rzeczy? Po co? Koncerty ostatnimi czasy były coraz gorsze, droga żywność i inne pierdoły w tych namiotach. Jak dla mnie może być tak co roku

marekbrzyski
na forum od listopada 2017
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA