DYSKUSJE
Powstanie “wielkomiejskie” osiedle. Nowe mieszkania od TBS
djmichu
10.02.2020 00:21

Czym tu się chwalić jak by było 1000 nowych mieszkań to można by było powiedzieć że krosno dogania stolicę Podkarpacia a tu marne 250 wstyd wstyd. Ja jak bym był prezydentem krosna to bym zabiegał o budowe większej liczby mieszkań.

djmichu
na forum od listopada 2017
sunsabik
02.02.2020 20:37

Jeśli wielkomiejskie osiedle to i WIELKIE państwo tam będzie mieszkać.

sunsabik
na forum od listopada 2017
borsuk_50
27.01.2020 13:46

To samo mówili o bloku w Polance ,ilu to mieszkańców z Polanki dostanie w nim mieszkania ! I co same okoliczne RKR i tym podobne /taka rejestracja Aut /.Z naszych podatków wybudowany blok, z naszych podatków zrobiony parking i my mieszkańcy płacimy ..Moje pytanie kiedy z podatków okolicznych wiosek wybuduja dla nas krośnian mieszkania ?Chętnie tam się przeniesiemy ,przynajmniej nie będziemy wąchać smrodów ze spalarni i okolicznych zakładów.Popieram kurnachata ,mądrze napisał!Przypomnę jak było w latach 50/60 -my krosnianie musieliśmy mieszkać w ruderach/ a budowano blok za blokiem /bo potrzeba było wyludnić wsie.Dzisiaj jest podobnie.

borsuk_50
na forum od listopada 2017
BlondaS
26.01.2020 12:38
wyróżnione przez moderatora

250 nowych mieszkań to sporo jak na Krosno. Obecnie kończy się etap budowy osiedla apartamentykrosno. Obecnie w mieście też trwa budowa kilku mniejszych osiedli chyba 3? Niestety takie mamy realia w rozłożeniu na lata w województwie buduje się dużo tylko w Rzeszowie. Później buduje Krosno, Tarnobrzeg, Przemyśl.... Ale prawdą jest że Krosno jako mniejsze miasto bardzo dobrze wypada w skali całego regionu.

BlondaS
na forum od listopada 2017
Burn
26.01.2020 08:12

A pan dariuszek czuje tutaj zapachy z Rzeszowa, czy to skarpety mu tak jadą? Bo mnie to nie obchodzi co się ulatnia z tamtej spalarni, jak mają prestarzałą to niech sobie ją unowocześnią.

Burn
Konto zablokowane
wcz1966
25.01.2020 12:43

mieszkania sa bardzo potrzebne ale TBS to nie jest dobry partner na te cele przede wszystkim ze tego mieszkania nie mozna wykupic a jak nie ma wlasciciela to i nie ma porzadku

wcz1966
na forum od listopada 2017
dariuszek
25.01.2020 11:33

Burn zamiast wiedeńskiej spalarni zainteresuj się jak śmierdzi z tej w Rzeszowie.

dariuszek
na forum od listopada 2017
black_crow
25.01.2020 11:19
wyróżnione przez moderatora

Ciekawe ile będzie trzeba zapłacić za możliwość wprowadzenia się do takiego mieszkania .

black_crow
na forum od kwietnia 2019
Burn
25.01.2020 06:50

Ty jazz będziesz spalarnię spłacał??? A z czego, z biletów na mks czy na basen?.... Nie rozśmieszaj mnie, obrońca podatków sięznalazł. Na razie to my płacimy za salanie śmieci w spalarni w Rzeszowe i to niemało, a będzie jeszcze drożej jeżeli nie będzie spalarni i to jest prawdziwy problem dla mieszkańców Krosna płacących tutaj za wywóz odpadów. A straż miejska to sobie może najwyżej sprawdzić czy śmieci nie palą w kopciuchach, bo póki co to byle jakim węglem i drewnem wolno im palić i smrodzić, i to robią!

Burn
Konto zablokowane
jb
25.01.2020 03:41
wyróżnione przez moderatora

"Wrażenie wielkomiejskości" - naprawdę o to nam chodzi? W wizualizacji nie mogę doliczyć się tych sześciu i ośmiu pięter.

jb
na forum od listopada 2017
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA