DYSKUSJE
Uwaga kierowcy. Zmiany na skrzyżowaniach w Krośnie
dasss
22.06.2019 07:37

Moderator też wyróżnia śmieszne posty :).

Że ludzie zobaczą jedne znaki jak drugich nie widzą :).

Hahahahahahahaha

dasss
na forum od czerwca 2019
dasss
22.06.2019 07:35

@kotka @aneczka64

co dadzą znaki ostrzegawcze że jest zmiana ruchu jak ludzie i tak nie patrzą na znaki :), bo jak by patrzyli to by widzieli różnicę.

Jak kudzie mają zobaczyć tablicznki z napisem zmiana organizacji ruchu jak nie patrzą na znaki informujące gdzie jest pierwszeństwo przejazdu?

dasss
na forum od czerwca 2019
Franek64
20.06.2019 11:22

no to się zacznie:) "dzwony" będzie słychać w całym powiecie jak "krośnioki" z różańcami na lusterkach zaczną się przytulać:):):):)

Franek64
na forum od listopada 2017
aneczka64
19.06.2019 16:29

Czy kogoś pogięło???? A gdzie tablice informujące o zmianie pierwszeństwa przejazdu????Ja tędy jeżdżę codziennie i dzisiaj nagle zdziwienie bo pasy wymalowane nie tak jak zawsze!!!, Kierowcy stoją i patrzą się na siebie!!!A dlaczego ta zmiana? Urzędnicy musieli czekać na wyjazd to teraz będą ludzie z osiedla tak?

aneczka64
na forum od listopada 2017
miszazkrosna
18.06.2019 23:16

Co z ulica Okrzei kiedy zakończą się tam remonty kiedy wkoncu przestaniemy jeździć po dziurach .. ??????

miszazkrosna
na forum od czerwca 2019
miszazkrosna
18.06.2019 23:13

O zgrozo.... 

NA ULICY PODWALE W KIERUNKU RONDA SOLIDARŃOSCI 2 METRY PRZED PRZEJSCIEM DLA PIESZYCH JEST STUDZIENKA DO POPRAWY OD 3 LAT NIE MA KOMU TEGO ZROBIĆ ... ( co ciekawe 6 miesięcy temu była ekipa która poprawiła dwie studzienki na tej samej ulicy 500metrow wcześniej ... widocznie budżet nie dał rady i brakło na jeszcze jedną..)

JESLI KOMUŚ PRZYJDZIE DO GŁOWY ŻEBY TO OBJECHAĆ .. NIC BARDZIEJ MYLNEGO. GDYŻ NA ULICY LEGIONÓW W STRONĘ RONDA SOLIDARNOŚCI JEST TYCH STUDZIENEK DO POPRAWY 6..

Ale oni będą zmieniać organizacje ruchu. Zamiast wydawać pieniądze na znaki i mnalowanie lini poziomych można było naprawić studzienki...

miszazkrosna
na forum od czerwca 2019
mikolaj10
18.06.2019 20:58

ja myśle że przy wybużaniu tych domów i niwelacji terenu i wykopach pod nowy wiadukt tyle będzie złomu i ziemi że lepiej ja wywozić przez polanke  a nie pchać sie na miasto i dworzec bo tam też kopią a od strony ul.okulickiego   jest ciasno  więdz zmienili pierwszeństwo .a jak by ktoś z miasta podał jak to będzie wyglądać to może by ludzie inne pomysły mieli i by powiedzieli .A prawdą jest że do BWI będzie osobny zjazd i wjazd  z obwodnicy ? bo jak to prawda to odetchnie plac przy smoku i skrzyżowanie przy shelu i okulickiego troche też .Odpowie mi ktoś .

mikolaj10
na forum od listopada 2017
LoloBolo
18.06.2019 20:36

Czyżby zmiana (w Polance) w związku z planowaną rozbudową "obwodnicy" od Tysiąclecia do Zręcińskiej która jednak będzie jakieś utrudnienia generować.

LoloBolo
na forum od listopada 2017
franek
18.06.2019 19:23

Malo namalowanych znaków poziomych na drodze  i znaków pionowych? Jeździsz na pamięć?  To uważaj -  OC Ci podniosą po dzwonie. I tak ludziska z podporządkowanej będą prosić się o walnięcie. Głupota jest nieuleczalna.

franek
na forum od listopada 2017
kotka
18.06.2019 17:17

~sledz24 ja rozumiem, że ty codziennie patrzysz czy znaki się nie zmieniły, ale jak już ktoś słusznie zauważył, są przepisy, które to regulują, żeby jednak zwrócić uwagę, że jest zmiana. Ja akurat w tamtej okolicy częściej jestem pieszo, ale samochodami kierowcy i przed zmianą wyczyniali tam cuda

kotka
na forum od stycznia 2018
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA