DYSKUSJE
Dawny CPN zamieni się w Lotos. "Nie będziemy konkurować cenami paliw"
husaria15
07.02.2019 01:34

W Rzeszowie stary komuch Ferenc walczył z drastycznymi podwyżkami cen.

Przytocki ma z tego korzyść to pierd... i jakiekolwiek działania.

W tym miejscu widziałbym tanią sieciową stację typu Auchan itp.

husaria15
Konto zablokowane
nobody
07.02.2019 00:09
wyróżnione przez moderatora

Zmowa cenowa? coż, poczawszy od jutra tankuje w miescach wskazanych w ponizszych komentarzach. Zegnam kombinatorow! 

nobody
na forum od lutego 2018
0o0o0o
06.02.2019 22:05
wyróżnione przez moderatora

Co do ceny paliw to już na Orlenie w Jaworniku koło Niebylca ceny są ostatnio nawet niższe niż w RZE. ON kosztuje 4,97 a kilka tyg temu był po 4,82. W Krośnie nie tankowałem już chyba z pół roku, ale jak ktoś nie jeździ poza miasto to chyba najlepiej na tysiąclecia podjechać. Dzisiaj widziałem ON po 5.00 zł

0o0o0o
na forum od listopada 2017
antyq
06.02.2019 21:28

Pani Magdalena Boryczko jest oderwana od rzeczywistości. Rynek zweryfikuje tą wypowiedź i sie Pani meneger zdziwi

antyq
na forum od listopada 2017
wojtek73
06.02.2019 21:22
wyróżnione przez moderatora

W tamtym tygodniu w Tarnowie było na Orlenie 45 taniej gr niż w Krośnie.

wojtek73
na forum od listopada 2017
kynaw
06.02.2019 18:52
wyróżnione przez moderatora

Drodzy Krośnianie są stacje paliw w naszym mieściez tańszym paliwem o około 20 groszy na litrze.

Omijać Sieciówki aż zaczną konkurować cenami!

kynaw
na forum od listopada 2017
AndyH
06.02.2019 18:47
wyróżnione przez moderatora

Każdy kto choć trochę jeździ (Rzeszów , Tarnów) wię jakie sa realia. Różnice na benzynie , dieselu są rzędu 15 groszyw zwyż na tych samych stacjach - Orlen, Lotos, Bp itd. Problem widoczny jest tez w pobliskim Jasle gdzie ceny są symbolicznie niższe. 20 km dalej można już zatankować ok 20 gr taniej. 

Jeśli mogę to tankuje na trasie, jeśli już musze tu to tankuje na jednej sprawdzonej stacji i ... omijam wszytskie stacje zlokalizowane wzdłuż 28 (w Krośnie na Podkarpackeij to chyba jakaś zmowa). Tak sobie myśle, że skoro na tych stacjach trzymają jednka takie ceny to zbyt mają. Gdyby nie było klienta ceny byłyby inne.

AndyH
na forum od listopada 2017
buczo85
06.02.2019 18:24
wyróżnione przez moderatora

Ceny paliw w Krośnie to faktycznie bardzo ciekawa sprawa.  Myślę, że redakcja mogłaby zainteresować się tematem i popełnić jakiś dedykowany artykuł. Pochodzić, popytać, porównać. Również z racji zawodu jestem często w trasie i widzę te rozbieżności.

W  skali kraju jak słyszymy, że ropa drożeje i na stacjach będzie o 8 gr drożej to wszyscy dostają sraczki, a jak u nas ceny przewyższają średnie krajowe o 30 gr to wszyscy siedzą cichutko.

Jak słyszę w radiu info o średnich cenach to w myślach zawsze powtarzam się "co kurła"?

buczo85
na forum od listopada 2017
kostran
06.02.2019 18:20
wyróżnione przez moderatora

Do Triador

Przyznaję, że lepsze skomunikowanie Krosna będzie dla nas z korzyścią, ale tłumaczenie niebotycznych cen paliwa w Krośnie brakiem tej komunikacji to jakiś absurd. Dość dużo jeżdżę po Polsce i uwierz mi są większe dziury niż Krosno, jeszcze trudniej do nich dojechać, a jednak ceny paliw niższe. Do Gorlic czy Nowego Żmigrodu nie ma lepszych dróg, a też jest taniej. Zauważ też, że na tych naszych drogach nie ma "viatoli", a więc koszty transportu właściwie takie jak na autostradzie, gdzie spalisz cysterną mniej, ale "viatola" zapłacisz. No i na koniec jeśli kierowcy boją się jechać cysterną z paliwem po naszych drogach to niech pojadą na południe Europy na szkolenie. Tam zobaczą prawdziwe zakręty.

Do wszystkich!!! Bojkotujmy stacje z wysokimi cenami paliw, tankujmy na ul. Tysiąclecia np. w RBDiM. Oni tankują tam własne maszyny, często dużo wrażliwsze na jakość paliwa więc nie mogą mieć złego.

kostran
na forum od listopada 2017
askme
06.02.2019 17:31
wyróżnione przez moderatora

wlasnie wracalem po trasie Jaslo Nowy Zmigrod stacja-zajazd-restauracja Marvis Swierchowa-Lezyny cena ON 4.96 zl , zrecinska Krosno Orlen-Shell 5.22 zl Te 26gr na litrze to jest troche 

askme
na forum od listopada 2017
/6
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA