DYSKUSJE
Wypadek na granicy Krosna i Miejsca Piastowego. Dwie osoby ranne
01foka
24.11.2018 07:29

andrew2425 jak taki z Ciebie kozak to może sie umówmy w Krośnie i mi to powiesz w twarz że kierowcy ,, tirów,, to debile? Spinaczu internetowy. 

01foka
na forum od listopada 2018
ULWIG
23.11.2018 13:27

A kiedy nastąpi modernizacja drogi w kierunku Łężan . Wybudować już porządną drogę od ul. Sikorskiego która bęcie już łącznikiem z drogą S19. A na dzisiejszy czas  od Łężan  w kierunku Miejsca Piastowego zrobić cztery pasy.

ULWIG
na forum od listopada 2017
Iker
23.11.2018 10:34

Ja bym chciał zaproponować zakaz wyprzedzania przez samochody ciężarowe na obwodnicy na terenie miasta , bo czasami to co wyrabiają to włosy dęba stają , i mało mnie interesuje ,że mają ciężką pracę itp , każdy ma taką jaką ma . Wyścigi tirów (ciągnik siodłowy z naczepą ) przy prędkości 100 km/h to śmierć dla innych , a tyle sobie niejednokrotnie pozwalają . Zajmują obydwa pasy i jest wyścig , co w tym kierunku robi policja ? Nic

Iker
na forum od listopada 2017
Lukii
22.11.2018 21:09
wyróżnione przez moderatora

Rondo w Miejscu Piastowym to skrzyżowanie ważnych szlaków transportowych w tej cześci Polski. Bliskość Krosna i trasy średnicowej na której mamy obecnie ok 30  tyś/pojazdów na dobę daje najwieksze skupisko ruchu na południowym Podkarpaciu oraz na całej drodze krajowej nr 28.!

Prezydet Krosna już o tym nie raz wsponinał że  koniczna jest budowa nowej drogi łączącej Krosno z krajową DK-19. np. przez tereny kupione przez miasto (byłe lotnisko) w stronę przyszłego węzła z S-19

"AG" Krosno to się może porozumieć ale z GDDKiA bo Miejsce Piastowe za wiele nie może jako gmina wiejska.

Lukii
na forum od listopada 2017
AG
22.11.2018 20:47
wyróżnione przez moderatora

Już od jakiegoś czasu zastanawiam się, czy nie dałoby się porozumieć (M. Piastowe i Krosno) i "pociągnąć czteropasmówkę" do M. Piastowego. Wiem, że zaraz podniosą się głosy, iż to nic nie da, ponieważ i tak na rondzie zrobią się korki, ale jakby tak myśleć, to zawsze gdzieś kończą się 4 pasy i tam robią się korki, ale to nie powód, żeby nie budować dróg czteropasmowych. Więc mam taki "malutki" postulat - "czteropasmówka" co najmniej właśnie do rozjazdu na OBI.

AG
na forum od listopada 2017
Mik
22.11.2018 19:53

andrew2425 popieram. Sam byłem niejednokrotnie "molestowany" światłami i siedzeniem na ogonie śpieszącego się tzw tira. A ile usłyszę o "niedzielnym" kierowcy to już tutaj nie wyliczę. Panowie jak wam śpieszno, to wyjedźcie wcześniej.

Mik
na forum od listopada 2017
andrew2425
22.11.2018 19:33

i ciągle to powtarzam debile - kierowcy tirów którzy siedza na zderzakach osobówek nie mają mózgu aby przewidzieć że mogą po prostu kogoś zabić bo nie potrafi jeden z drugim kierowcą tira zachować odległośći pozwalającej bezpiecznie wykonać awaryjne hamowanie... Ale co takiemu debilowi wytłumaczysz.... jak zamiast mózgu ma gąbkę..

andrew2425
na forum od listopada 2017
AWRUK
22.11.2018 18:18
wyróżnione przez moderatora

Chyba juz najwyzszy czas wybudowac drugi pas jezdni w obu kierunkach, przeciez ta droga to jedna z najbardziej zatloczonych drug w regionie. #samosieniezrobi......

AWRUK
na forum od listopada 2017
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA