DYSKUSJE
Radni zaprzysiężeni. Przewodniczącym został Zbigniew Kubit
waga29
21.11.2018 22:13

jolka101010 gdzie ty widzisz ten plus. Chyba chodzi Ci o 500+ a reszta to minus i kompromitacja. 

Gość który wygrał wybory na prezydenta albo krzyczy, albo rechocze i generalnie łamacz Konstytucji. Do tego marzy o dojnej Ojczyźnie.

Mateuszek jak o sobie mówi bojownik to zwykły kłamca i samochwała. Podobno jak Bell wynalazł telefon to miał już 3 połcżenia od niego nieodebrane

Jego poprzedniczka parafianka z okolic Oświęcimia "wystarczy nie kraść"  totalny wstyd i żenada.

Całe szczęści,e że w Krośnie nadal Panowie Przytocki, Kubit, Baran i  oby jak najdłużej.

waga29
na forum od listopada 2017
Grwazy
21.11.2018 20:43

Najpierw do jolka 101010: szanowna pani, to dziękuj pisowi za nieustający wzrost cen, pomnik Kaczyńskiego mdłego prezydenta bez wielkich zasług, który jest większy od pomnika Piłsudskiego, skłócenie narodu, wymiksowywanie powolne z UE czy czekającą nas podwyżke prądu o 15% (najdroższy prąd w Europie!!!)

Po wtóre, bo od tego miałem zacząć, ale mnie pani wkurzyła bezmyśleniem:

Podziwiam radną Galertową czy Gelertową, bo na plakatach deklarowła ścisłą więź z orgnizacjami religijnymi, o ile pamiętam akcją katolicką albo jakąś podobnego autoramentu...  A tu ci czytam, ze nie chce w swej służbie pomocy pana Boga:)  KABARET!!! Fajni ci nasi radni  humor mają przedni...:)

Grwazy
na forum od listopada 2017
profWiktorTraktor
21.11.2018 15:03

co tam Rada,  ja czekam na realizacje.....  https://krosno24.pl/informacje/przytocki-przedstawia-swoj-program-konferencja-prasowa-jego-komitetu-i7485

profWiktorTraktor
na forum od listopada 2017
klawisz
21.11.2018 14:52

InvisibleLara to co opisane jest pod linkiem który podałeś to chcąc przedstawić odpowiednik dla rządu kierowanego przez po-psl to brakło by przewijarki w przeglądarce. Dla mnie nie ma porównania z jaką nienawiścią kipią przeciwnicy pis niż przeciwnicy po. 

klawisz
na forum od listopada 2017
jolka101010
21.11.2018 14:06

Oby PIS rządziło jak najdłużej.  Ja jestem bardzo zadowolona. Widać jak zminiło się nasze państwo na plus. Szkoda, ze nie mają większości w naszym mieście. Bo to całe Samorządne Krosno to nic innego jak PO.  

jolka101010
na forum od listopada 2017
InvisibleLara
21.11.2018 11:33

dariuszek i klawisz: poczytajcie, bo Wasza wiedza jest marna: https://bit.ly/2AbMfXd

Będą siedzieć.

InvisibleLara
na forum od listopada 2017
dariuszek
21.11.2018 11:05

InvisibleLare Ty  to masz układy. Piszesz jak zwykle nie na temat bo o Andrzeju Dudzie a nie o Krośnie  a Twój komentarz jest znowu wyróżniony. Który z krośnieńskich radnych jest wierzący a który nie to  dla mnie  nie nie ważne. Wybory się skończyły, więc do roboty. 

dariuszek
na forum od listopada 2017
klawisz
21.11.2018 10:45

Ci co się wypowiadają na łamanie konstytucji czy niekonstytucyjne uchwały dajcie przykłądy, mówcie o konkretach a nie gdaczenie bo kipi z was wrogość do rządzących. Skoro tak wam źle to ci których dotyczą kwestie 500+ to pierwsi lecieli po te pieniądze, tych co dotyczy wiek emerytalny niech idą na emeryturę nie w wieku 65 tylko 67 i tak dalej i tak dalej.

klawisz
na forum od listopada 2017
klawisz
21.11.2018 10:25

Ci co się wypowiadają na łamanie konstytucji czy niekonstytucyjne uchwały dajcie przykłądy, mówcie o konkretach a nie gdaczenie bo kipi z was wrogość do rządzących. Skoro tak wam źle to ci których dotyczą kwestie 500+ to pierwsi lecieli po te pieniądze, tych co dotyczy wiek emerytalny niech idą na emeryturę nie w wieku 65 tylko 67 i tak dalej i tak dalej.

klawisz
na forum od listopada 2017
InvisibleLara
21.11.2018 09:18
wyróżnione przez moderatora

Fałsz, obłuda i zakłamanie. "Wierny Konstytucji" - przyrzekali radni PiS.

Ich partia zdemolowała Trybunał Konstytucyjny, uchwalili m.in. niekonstytucyjne ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa i Sądzie Najwyższym. Z kolei Andrzej Duda jest krzywoprzysięzcą, bo wielokrotnie złamał Konstytucję. 

Trzeba to jasno powiedzieć: Dudzie grozi Trybunał Stanu, a PiS-owi delegalizacja i przepadek całego majątku na rzecz Skarbu Państwa.

Każdy członek i radny PiS będą mieli w biografii smutny fragment życia, będą się tego wstydzili, że mieli cokolwiek wspólnego z Kaczyńskim.

Zobaczycie.

InvisibleLara
na forum od listopada 2017
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA