DYSKUSJE
Będą rozmowy z kandydatami na prezydenta. Na 3 portalach jednocześnie
akuku
18.10.2018 20:43

Takich flalow z olejem jak ten wywiad z przytockim to dawno nie widziałem... gada od rzeczy żeby mało pytan padło, a dziennikarze śpią... żenada...Do kółka różańcowego pieśni śpiewać.

akuku
na forum od września 2018
klawisz
18.10.2018 20:29

Ta stara kasta zasiadająca w radzie wraz z prezydentem nadaje się do wymiany. Swego czasu gazeta Nasz głos opisywał machlojki związane z prezydentem do których się nie potrafił odnieść

klawisz
na forum od listopada 2017
Lukii
16.10.2018 18:26
wyróżnione przez moderatora

Mam nadzieję że Przytocki podłapie pomysły od Pana Gabriela Zajdla bo naprawdę poruszył kilka bardzo ważnych tematów w których miasto mogło by lepiej funkcjonować,rozwijać się i być bardziej dostępne dla mieszkańców całego regionu. Dlaczego tak piszę ponieważ Przytocki raczej wygra.. doświadczenie ma ogromne, dużo zrobił dla rozwoju Krosna. Panu Gabrielowi rownież kibicuję ma świerzy młody pogląd jak prowadzić miasto. . Proponuję wymianę zastępcy prezydeta Solińskiego na Pana Gabriela żeby wprowadzić świeżość do miasta ale z zachowaniem doświadczenia Przytockiego!!!

Reszta kandydatów czego się boi? Widzać nie są godni i nadają się na prezydentów Krosna. Nie potrafą poświęcić chwilę swojego czasu na wywiad w lokalnych mediach które dla mieszkańców regionu sa głównym źródłem informacji.

Lukii
na forum od listopada 2017
kurnachata
16.10.2018 00:20
wyróżnione przez moderatora

Co się stało ? Że oni odpuszczają kandydaturę i debatę. Znów będzie tak jak 4, 8, 12, 16 lat temu że prezydent nie miał z kim przegrać. Nie wiem jak mam ich zachęcić że nawet nie wystarcza to że jedna kadencja to około 1,5 milion złotych zarobku w kieszeni.

kurnachata
na forum od listopada 2017
akuku
15.10.2018 21:48

Czytam niektóre komentarze na fb pod debatą i widze że niektórym zwieracze juz popusciły że mogą nie zostac przy korytku... Panie P.G radny Ty taki do przodu to nie bądź bo ten zajdel jeszcze Twoim szefem będzie i co se wtedy ukradniesz buhahahah trzymaj Pan cisnienie jak przystało na radnego!

akuku
na forum od września 2018
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA