DYSKUSJE
Otwarcie basenów na początku lipca. Znamy ceny biletów
IO
29.06.2018 19:32

Iker.  Miasta i gminy mają kasiorę z budżetu państwa za każdego łebka zameldowanego w danym miejscu. Stąd akcje w całym kraju o meldowanie się studentów i pracowników krótkoterminowych.  Nie muszę płacić podatków wcale,  bo mogę np jeszcze się uczyć , ale widzę że Ci żal że musisz zapłacić jakieś podatki. 

A poza tym jak tamtemu wcześniej źle że czasem ktoś z miasta przejedzie przez jego wioche, to niech sam z niej nigdzie nie wyjeżdża i nie truje powietrza innym.

IO
na forum od listopada 2017
Qbuss
29.06.2018 16:03

Ustawa budżetowa jest dostępna w Internecie, więc można to łatwo sprawdzić. Faktem jest, że podatki lokalne są najważniejszą pozycją w dochodach gminach, ale głównym i największym składnikiem jest podatek dochodowy (w przypadku Gminy Krosno 41,187 mln zł, podatek od nieruchomości to dochód w wysokości 25,910 mln zł. 

Qbuss
na forum od listopada 2017
Iker
29.06.2018 15:45

Głównym dochodem gmin są podatki lokalne z głównym udziałem podatku od nieruchomości, a także udziały w podatkach dochodowych stanowiących dochód budżetu państwa. Kto płaci to wie o co mi chodzi

Iker
na forum od listopada 2017
Qbuss
29.06.2018 14:52

Coś Ty się chłopie tak tych podatków od nieruchomości uczepil. Głównym źródłem dochodów gmin są wpływy z podatku dochodowego, więc zrozumiałe jest, że osoby zameldowanie w Krośnie są w tym przypadku faworyzowane. Sam nie mieszkam w Krośnie ale decyzję rozumiem. Miasto zbudowalo super kompleks z własnych środków i jest oczywiste, że będzie zachęcał wszystkich do meldunku w Krośnie (np. tych którzy mieszkają ale nie są zameldowani). 

Co do samego kompleksu to wielkie brawa, brakowało takiego miejsca. Stary basen już zaczął odstraszac większość. Duży plus za dużo atrakcji dla dzieci. 

Qbuss
na forum od listopada 2017
Iker
29.06.2018 14:33

IO . Powiedz jakie Ty płacisz podatki za krośnieńskie drogi bo to jest bardzo ciekawe , gdzie w kasie UM ? Jeżeli mieszkasz w Krośnie we własnym domu to też płacisz nie dużo , więc taki basen najszybciej spłacą Ci co prowadzą działalność gosp. i płacą potężne podatki od nieruchomośći , bo z czynszu za mieszkanie  w bloku podatku dla miasta to są dosłownie grosze .

Iker
na forum od listopada 2017
patrycja25
28.06.2018 22:12

Kolor wlosow tez ma znaczenie?Lysi placa mniej?Tylko w Krosnie taka idiotyczna sytuacja.

patrycja25
na forum od listopada 2017
IO
28.06.2018 15:26

askme,  idź mieszkać do TBSu i wszystko za ciebie zapłacą, tylko nie wiem kto.  Jak nie masz pojęcia, to może się nie wypowiadaj.

IO
na forum od listopada 2017
IO
28.06.2018 15:22

Kris24 a czy jako mieszkaniec wsi płacisz, za to że jeździsz krośnieńskimi drogami i pod moimi oknami hałasujesz swoim autem? Ja pod twoim domem nie jeżdżę,  to może i Ty nie jeździł pod moim. A na basen możesz iść jak zapłacisz.

IO
na forum od listopada 2017
umberto
28.06.2018 08:36

powinni zrobić jeszcze jedno wejście na basen

na lewo Krośniaki

na prawo wieśniaki

umberto
na forum od listopada 2017
gallanonim
28.06.2018 02:02

Kolejna nieświeża kiełbasa przedwyborcza to już staje się nudne.

gallanonim
Konto zablokowane
/4
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA