DYSKUSJE
Bronisław Komorowski w Krośnie. Krośnianie odśpiewali "Sto lat!"
azazello
22.06.2018 13:25

Ja tylko pamiętam do ilu to lat kazał nam pracować Pan Prezydent ..!                        W końcu się zreflektował, tylko troszkę za późno ! Trzeba pamiętać że robole też mają głos wyborczy w naszym kraju !

azazello
na forum od czerwca 2018
reaktywator
22.06.2018 07:10

@mieczysław334, dokładnie tego samego chciał PRLowski sędzia Kryże, a następnie sekretarz stanu i podsekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości PIS, który w marcu 1980 jako sędzia Sądu Rejonowego w Warszawie skazał na karę aresztu zasadniczego Andrzeja Czumę, Wojciecha Ziembińskiego i Bronisława Komorowskiego za publiczne stwierdzenie, że PRL nie jest państwem niepodległym i zorganizowanie w Warszawie 11 listopada 1979 obchodów Święta Niepodległości.

reaktywator
na forum od listopada 2017
mieczyslaw334
21.06.2018 15:05

niech zamilknie ten pseudo weteran walki o demokracje i nie obraża tych co walczyli !!!

mieczyslaw334
na forum od listopada 2017
marioo7
20.06.2018 23:34

Jakby był w porządku to by ludzie nie jechali tak po nim , niczym nie zasłużył sobie szacunek i nie wyjeźdzać z chrześcijaństwem  gnomy farbowane  bo to słabiutkie .

marioo7
na forum od listopada 2017
loginka1
20.06.2018 18:25

Widzę, sezon ogórkowy rozpoczęty, ale "iwęt"... Nuuuuuuuda ;-). Boże, daj Polakom choć promil... rozsądku, żeby uwierzyli, że istnieje alternatywa dla POPiSu i postkomuny, oczywiście... Marne te popisy, oj marne! Bul i brak nadzieji - cytując klasyka ;-)

loginka1
na forum od listopada 2017
andry1
20.06.2018 18:19

wed-zgoda wiara pisowców jest ,jaka jest,wszyscy widzą ich fanatyzm.Aż do znudzenia.Ale powiedz czym ta wiara jest dla zwolenników Donka i Bronka ?

Prawdziwych chrześcijan.Przynajmniej tak w kościołach wyglądają.

andry1
Konto zablokowane
andry1
20.06.2018 17:56

Po oglądnięciu pierwszej minuty tego zapisu powiedziałem sobie DOŚĆ.Odniosłem wrażenie ,że będzie to wykład dla słuchaczy.....wiecie są takie  UNIWERSYTETY.Zapomniałem jak się one nazywają .

 A ciekawe z jakiej szkoły była ta młodzież do sprzątania.?

do krosnal-po przeczytaniu kilkunastu komentarzy nie widzę nikogo kto by Ci bronił  głosować na tą  koalicję rozpaczy.

andry1
Konto zablokowane
wed
20.06.2018 17:47
wyróżnione przez moderatora

Czytam te komentarze i tak sobie myślę. Większość negatywnych, chamskich, obraźliwych. Rozumiem, że to fani PiSu bo Bronek nie był ich ulubieńcem. Fani PiSu czyli ludzie mieniący się katolikami. Zastanawiam się czy oni mają pojęcie na czym polega prawdziwe chrześcijaństwo. Tyle nienawiści, jadu i prymitywnego cynizmu. Aż mi szkoda pana Boga, że ma takich "wyznawców". To wyśmiewanie sie z "bulu' to wyśmiewanie sie z siebie patrząc na ten prostacki język. Popatrzcie na własnych "genialnych" historyków od carycy Katarzyny czy geografów od San Escobar. I tacy prymitywni "mędrcy" nami teraz rządzą.

wed
na forum od listopada 2017
kunkun
20.06.2018 16:07

zmienił prace i wzia kredyt?

kunkun
na forum od listopada 2017
triador
20.06.2018 15:41

Jaki jest plan rozwoju Polski na najbliższe lata według Pana Prezydenta Komorowskiego? Nie dowiedziałem się z tego tekstu nic a nic. Wiem, że był w Krośnie, ale nie wiem nadal czy będę zasuwał do 65 czy 70 czy jeszcze dłużej, czy obniżony zostanie ten morderczy Vat, czy ponownie będą wyrzucani starsi ludzie z mieszkań, bo podwyższono im kilkakrotnie czynsz. Czy przekręciarze spod złotego parasola oddadzą Polakom to co sobie przywłaszczyli? Czy osoba odpowiedzialna za podpisanie długoletniego kontraktu gazowego bardzo złego dla Polski, odpowie wreszcie za to? Wszyscy, którzy popierają Pana Prezydenta Komorowskiego niech zdradzą jaki jest plan dla Polski, poza rzecz jasna odsunięciem pisu od władzy. Łączę się w bulu z Wami, gdyż żadnego planu nie dostrzegam. 

triador
na forum od listopada 2017
/4
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA