DYSKUSJE
Krośnianie biegają po górach, a nie po asfalcie. 5. edycja "Krosno biega"
andrew2425
14.05.2018 10:04

Co za debilne komentarze Januszy z przed TVP - Fotel -kanapa - piwo . Sugeruję sprawdzić informację. Popatrzeć jak te biegi się organizuje a dopiero potem się wypowiadajcie. Takie komentarze pokazują jak Polak jest głupi i debilny na takie formy wydarzeń  Z pewnością ciężko by wam było ruszyć tłuste dupska z kanapy z dzieciakami aby przyjść pokibicować i zarazić dzieciaka jakąś formą sportu. Ale z pewnością wiecie co się dzieje u Mroczków i w Wiadomościach... co miesiąć płacicie Abnament na zasilenie swojej głupoty. Nie szkoda wam? Kiełbasę tylko potraficie jeść ?. Dla kiełbasy właśnie przyjdźcie a może akurat dostaniecie za darmo....Do kolegi Mordent. Ja też bardzo lubię biegać. Zorganizuj za darmo proszę zawody dla wszystkich którzy lubią biegać. Oznacz trasę, przygotuj pomiar i poczęstunek na sam koniec, załatw transport dla wszystkich za darmo ...

andrew2425
na forum od listopada 2017
genowefa
13.05.2018 13:02

mordent-zgadzam się z Tobą. Z ciekawości poczytałam regulamin tych biegów-myslałam ze znajdę odpowiedź na co będą przeznaczzone te "wpisowe" pieniądze. Numer i medal-to aż koszt 25 zł? Bo nagrody to juz uzależnione od sponsorów.  Myślałam że może jakieś zakończenie przy ognisku-kiełbaska itp? Faktycznie kto komu broni spontanicznie po lesie pobiegać -za darmo:)

genowefa
na forum od listopada 2017
mordent
13.05.2018 07:36

Bardzo lubię biegać i często biegam. Nie startuje w żadnych organizowanych biegach ponieważ denerwuje mnie to że trzeba zawsze płacić. Zapłać to sobie pobiegasz. Niedługo za co jeszcze będziemy płacić? Niech ktoś pomyśli o tym i zrobi biegi bez opłat. Zawody w piłce, kosz, pływanie... itp. Tam nikt nie bierze kasy tylko bieganie. 

mordent
na forum od listopada 2017
Partyzant
12.05.2018 22:08
Ten wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu. Powód: Wpis nie ma nic wspólnego z tematem dyskusji
Partyzant
Konto zablokowane
freesamen
12.05.2018 22:01

Jaki sens jest organizować bieg w środku tygodnia?

freesamen
na forum od listopada 2017
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA