DYSKUSJE
Balony nad Krosnem. Dzień 1 - start po południu
mowiejakjest
01.05.2018 08:07

Organizatorzy odwołują nocny pokaz na 5 minut przed jego planowanym rozpoczęciem, mimo że pogoda jest świetna i ludzi pełno - totalny bezsens. 

Wieczorne balony to jedynie gromada pijanych gimnazjalistów i napitych Sebixów. 

mowiejakjest
na forum od listopada 2017
Mark9
01.05.2018 06:22

No i gdzie tak dumnie i głośno zapowiadana informacja o miejscu startu i transmisja.

Mark9
na forum od listopada 2017
Dobromir_2004
01.05.2018 00:17

Moje wrażenia? TRAGEDIA !!!!!!!!!!!!!!!!! Jak co roku organizatorzy przeszli samych siebie, niestety - jak zwykle -  w negatywnym znaczeniu ! Ale do rzeczy. Jadę sobie od strony Sanoka, wjeżdżam  na Zręcińską, jestem na Lotników. Jadąc wolno spoglądam w lewo, zagrodzone wszędzie, gdzie tylko możliwe, wszędzie zakaz, więc jadę dalej. W końcu (po kilku kilometrach) docieram do jakiegoś pierwszego możliwego skrętu w lewo (jest 22.50), w świetle reflektorów widzę siedzących w odblaskowych kamizelkach ludzi, podjeżdżam, siedzący na krzesełku człowiek zrywa się i mówi:  "3 złote!". Niedowierzam, więc pytam człowieka w odblaskowej kamizelce: "Co ??? "Ile?!!!" Odpowiedź stanowcza brzmi: "3 złote". Pytam zatem czy coś jeszcze jest ciekawego? "Szczerze? Nic" - słyszę w odpowiedzi. "Więc za co mam płacić, chcę przejechać, zawrócić". "3 złote" - brzmi nieubłagany głos człowieka w odblaskowej kamizelce. "Panie -mówię - nie będę płacił 3 zł za możliwość zawrócenia! To nawracaj pan tu. -Jak? - pytam. - Normalnie. 5 razy do przodu, 5 razy do tyłu i gotowe.  Aha, brawo, dzięki za poradę - odpowiadam (od 1989 r. jeżdzę zawodowo) .  Zarabiać na czym tylko się da ! - oto dewiza władz miasta Krosna. Ktoś powie "oszołomstwo sięga zenitu". Sięga, ale czy kiedyś go dosięgnie? Czas pokaże... W każdym razie plusik za starania :-) 

Dobromir_2004
na forum od listopada 2017
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA