DYSKUSJE
Do końca roku stary biurowiec KHS zniknie z krośnieńskiego krajobrazu
hirekwrona1
12.04.2018 13:30

Ja również uważam, że krośnieńska firma KBP ma monopol na inwestycje w Krośnie.

Taki układ z UM, trzeba zgłębić tę sprawę.

hirekwrona1
Konto zablokowane
hirekwrona1
12.04.2018 13:25

Dlaczego krośnieński KOD usuwa niewygodne komentarze?

hirekwrona1
Konto zablokowane
andry1
10.04.2018 18:08

arletta-firma której stronę podajesz nie jest moim zdaniem od tego o czym piszesz,ale może się mylę bo nie sprawdzałem.Natomiast zgadzam się z tym,że lokalizacja jest fajna,tylko ten widok co na foto to jakoś mnie nie przekonuje.Z drugiej strony, to się zgodzę widok na park jest ok.Tylko wolałbym aby najpierw został zakończony remont PAŁACU KACZKOWSKICH ,bo przy tym tempie,co firma remontująca sobie narzuciła, to chyba tego nie dożyję ,a miejsce to darzę dużym sentymentem.Chyba,że się coś tu zmieniło bo dawno  nie byłem NA HUCIE.

Oczywiście jedno z drugim nie ma nic wspólnego,ale czyż nie przyjemniej będzie jak mieszkańcy tego APARTAMENTOWCA odpoczną sobie w parku na ławeczce.Chyba ,że właściciel tego terenu go ogrodzi i zamknie ,to wtedy kicha.Odpoczną sobie patrząc i rozkoszując się widokiem na parking przy Kauflandzie.Oby do tego nie doszło.

andry1
Konto zablokowane
arletta
10.04.2018 16:14

andry1 wejdź na główną stronę kbp. Parter będzie przeznaczony na garaże, komórki lokatorskie i pomieszczenia techniczne. Mieszkania zaczynają się od pierwszego piętra. Ale dobrze. Niech budują. Mieszkania mimo wysokiej ceny, pójdą jak świeże bułeczki. Lokalizacja do mieszkania godna pozazdroszczenia.

arletta
na forum od stycznia 2018
andry1
10.04.2018 10:57

Po co im garaże skoro przy Kauflandzie jest w  .... tzn dużo miejsc parkingowych i to bez opłat.

andry1
Konto zablokowane
Grzes2
10.04.2018 09:41

Pani Magdaleno Łącka, prezes KPB Development a co z podziemnymi garażami, czy też powstaną ?

Grzes2
na forum od listopada 2017
husaria24
10.04.2018 03:37
Ten wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu. Powód: Sugestie o charakterze pomówień, linki bez związku z tematem dyskusji, konto zablokowane
husaria24
Konto zablokowane
n_ulkan
10.04.2018 01:46

Niech się wprowadza kto chce -Jaślak,Brzozowiak czy też Arab, byle to straszydło przestało straszyć i być meliną meneli. Jestem za bo uważam że to dobry pomysł.

n_ulkan
na forum od listopada 2017
n_ulkan
10.04.2018 01:45

Niech się wprowadza kto chce -Jaślak,Brzozowiak czy też Arab, byle to straszydło przestało straszyć i być meliną meneli. Jestem za bo uważam że to dobry pomysł.

n_ulkan
na forum od listopada 2017
piotr_2100
10.04.2018 00:56

oby się wprowadzili rbr i rjs ale to wkurzy krosniakow siusiakow

piotr_2100
Konto zablokowane
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA