DYSKUSJE
Cellfast Flying Team, czyli pasja do latania. Zobacz wyjątkowy film
kacper14
21.03.2018 13:00

Do magicco.Jeżeli Cię to tak bulwersuje to sprawdź czy ma stosowne pozwolenie, które trzeba mieć, traci trochę zazdrością no ale cóż nasza mentalność. 

kacper14
na forum od listopada 2017
Mark9
21.03.2018 12:53

magicco

Piszesz o zniszczonej nawierzchni drogi, a ja mam pytanie : Czy to jest droga publiczna ,po której poruszają się również inne samochody, czy prywatna? Jeżeli publiczna to wpływ na jej stan mają wszyscy ,którzy nią jeżdżą i za jej stan odpowiada Wydział Dróg Publicznych. A jeżeli prywatna -to co ci do tego w jakim jest stanie. Przemawia przez ciebie jedynie zazdrość i zawiść.

Mark9
na forum od listopada 2017
palepu
20.03.2018 20:27

Wow super sprawa, czekam z niecierpliwością na ich loty

palepu
na forum od marca 2018
kacper14
20.03.2018 19:28

Ciekawy samolot w 2 min hazel z nimi 

kacper14
na forum od listopada 2017
magicco
20.03.2018 17:03

A kto bogatemu zabroni rozbijać sie na naszym niebie samolotami. Ma kase niech sobie lata. A tak na marginesie czy stać Go na naprawe rozwalenej drogi przez cieżarówki dowożące materiały na budowe wielkiego domu w ustrobnej? Poteżna dziura i połamany asfalt przez betoniarki i  dostawy pustaków w miejscowości Ustrobna. A jest tam chyba nie bez powodu ograniczenie tonażu do 3,5t. Ciekawe czy Pana Słabika stać na taki mały gest jak naprawa drogi -oczywiście po zakończonej inwestycji czy też nie.Chyba że ostatnie zaskurniaki wydał juz na te samoloty no to trudno. Pożyjemy i zobaczymy

magicco
na forum od listopada 2017
SAjM
20.03.2018 08:12

Wszystko jak najbardziej mi się podoba, podzielam pasję i wolność przestrzeni... ale ludzie nauczcie się wreszcie " Cellfast Flying Team"... Nie mogło by być "Drużyna lotnicza Cellfast" ?! "iż polacy nie gęsi, swój język mają.." czy aby napewno?

SAjM
na forum od listopada 2017
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA