DYSKUSJE
Orkiestra idzie na rekord, w Polsce i w Krośnie
123445
29.01.2021 14:12

W tym roku znowu rekordzik:) Nawet szczekanie pisokundli nie przeszkodzi.

123445
Konto zablokowane
psy_pavlowa
17.01.2018 19:42

Ten rekord to już konwencja. WOŚP jest jak Siergiej Bubka.   Co faktycznie można za to kupić, tego nie wie nikt.  

psy_pavlowa
Konto zablokowane
jezus1968
17.01.2018 18:34

i bardzo ładnie na pohybel czarnym pasożytom

jezus1968
na forum od stycznia 2018
reaktywator
16.01.2018 22:31
Jaki nie przykleił serduszka WOŚP, które wręczył mu w programie poseł Witold Zembaczyński z Nowoczesnej. http://www.nto.pl/wosp/a/patryk-jaki-kontra-jurek-(...)

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,22(...)

reaktywator
na forum od listopada 2017
reaktywator
16.01.2018 22:11

@besia95, te puste słowa - "ukrywa wiele złego. Wzbogaca się na tej zbiórce , żyje sobie jak król za nasze pieniądze" -  znamy od lat od Rydzyka, Płaszczaka, Koguta i nawet tej "profesor" Krysi jak ją tam zwą, a nasilają się zawsze w tej samej formie i treści co roku o tym samym czasie - przekaz SMS'owy, radiowy , TVPiSowy, tylko jakoś konkretów brak jak u Antka z trotylem i wielkim magnesem pod brzozą we mgle...

"Proszę nie być hipokrytą"

Jeszcze tego samego dnia na słowa wiceministra zareagowali rodzice zmarłej Anielki. We wpisie zamieszczonym na Facebooku utrzymują, że Patryka Jakiego "znają z widzenia", mieli bowiem przebywać razem z jego rodziną w szpitalu.

Pański Syn wraz z Żoną leżeli w sali naprzeciwko. Aniela czasami uśmiechała się do Pańskiego Syna przez szybę w drzwiach, bo była na stałe przypięta do pomp podających leki.Część pomp była zakupiona z pieniędzy z WOŚP. Badania Pańskiego syna i innych dzieci są przeprowadzane na sprzęcie zakupionym przez WOŚP. Pańska żona spała na łóżkach zakupionych przez fundację MacDonals (chodziło zapewne o fundację Ronalda McDonalda - red.)

- podkreślili autorzy wpisu. "Szpital jest super wyposażony, bo tysiące ludzi miało odruch serca i chciało pomóc. Skoro ma Pan z tym problem, polecam prywatne szpitale" - dodali.

Proszę nie być hipokrytą. Pozdrawiają rodzice ś.p. Anieli

- napisali na zakończenie.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,22(...)

reaktywator
na forum od listopada 2017
besia95
16.01.2018 20:10

Nie jestem przeciwnikiem zbiórki pieniędzy przez "owsika " , tyle sprzętu od WOŚP co jest po wielu szpitalach  w Polsce, to pewnie ten, czy inny rząd by nie zdołał zakupić. Natomiast jestem przeciwnikiem samego pana Owsiaka który okazał śię oszustem i złodziejem. Pod przykrywką "tego dobra" które robi ukrywa wiele złego. Wzbogaca się na tej zbiórce , żyje sobie jak król za nasze pieniądze.Kiedyś dawałam nie małe pieniądze , moje dzieci stały i marzły na zbiórkach , ale teraz się skończyło. Ode mnie nie dostanie ani grosza  dopóki nie zacznie być uczciwy  !

besia95
na forum od listopada 2017
wed
16.01.2018 19:18

Im lepiej wypada orkiestra tym bardziej krew zalewa chłopaków z PiSu. No i w tym roku chyba ich całkiem zaleje. A w TV PiS zero słowa o WOŚP. Musi ich mocno boleć

wed
na forum od listopada 2017
hannka109
16.01.2018 11:48
wyróżnione przez moderatora

jestem dumna i bardzo sie ciesze ! 

hannka109
na forum od stycznia 2018
Grzes2
16.01.2018 11:46
wyróżnione przez moderatora

To jest Miś na miarę naszych czasów !  i to nie jest nasze ostatnie słowo , brawo Pani Aniu

Grzes2
na forum od listopada 2017
MarcoPolo
16.01.2018 07:57
wyróżnione przez moderatora

Lepiej dać Owsiakowi i jego Orkiestrze zamiast księdzu po kolędzie kopertę kt. ma etacik i pensyjkę w szkole czy szpitalu. Przynajmniej zostanie sprawozdaniem rozliczone a nie wpadnie w czarną dziurę.

MarcoPolo
Konto zablokowane
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA