San Bus

San Bus

Informacja:
tel. 13 44 01 888, 605 935 521

Ustrzyki Górne - Krosno - Kraków

Przystanek Godzina odjazdu
Ustrzyki Górne, Skrzyż. 07:50(x1-7P$), 14:50(x1-7P$)
Brzegi Górne, II 07:57(x1-7P$), 14:57(x1-7P$)
Brzegi Górne, I 08:00(x1-7P$), 15:00(x1-7P$)
Brzegi Górne, Przełęcz Wyżna 08:05(x1-7P$), 15:05(x1-7P$)
Wetlina 08:15(x1-7P$), 15:15(x1-7P$)
Wetlina Stare Sioło 08:17(x1-7P$), 15:17(x1-7P$)
Smerek 08:20(x1-7P$), 15:20(x1-7P$)
Kalnica 08:25(x1-7P$), 15:25(x1-7P$)
Cisna 08:40(x1-7P$), 15:40(x1-7P$)
Bukowiec, Leśniczówka 09:00(x1-7P$), 16:00(x1-7P$)
Wołkowyja 09:05(x1-7P$), 16:05(x1-7P$)
Polańczyk, ul. Zdrojowa 09:20(x1-7P$), 09:20(1-7YaP$), 16:20(x1-7P$), 16:20(+YaP$)
Polańczyk skrzyż. (ul. Zdrojowa) 09:21(x1-7P$), 09:21(1-7YaP$), 16:21(x1-7P$), 16:21(+YaP$)
Solina, Osiedle 09:30(x1-7P$), 09:30(1-7YaP$), 16:30(x1-7P$), 16:30(+YaP$)
Solina, Most 09:32(x1-7P$), 09:32(1-7YaP$), 16:32(x1-7P$), 16:32(+YaP$)
Bóbrka, Szkoła 09:35(x1-7P$), 09:35(1-7YaP$), 16:35(x1-7P$), 16:35(+YaP$)
Uherce Mineralne 09:50(x1-7P$), 09:50(1-7YaP$), 16:50(x1-7P$), 16:50(+YaP$)
Glinne 09:55(x1-7P$), 09:55(1-7YaP$), 16:55(x1-7P$), 16:55(+YaP$)
Lesko Miasto/Osiedle 09:57(x1-7P$), 09:57(1-7YaP$), 16:57(x1-7P$), 16:57(+YaP$)
Lesko ul. Piłsudskiego 48 10:00(x1-7P$), 10:00(1-7YaP$), 17:00(x1-7P$), 17:00(+YaP$)
Zagórz D.K.P.O.W.Z. 10:10(x1-7P$), 10:10(1-7YaP$), 17:10(x1-7P$), 17:10(+YaP$)
Zagórz (osiedle) 10:12(x1-7P$), 10:12(1-7YaP$), 17:12(x1-7P$), 17:12(+YaP$)
Sanok (Lipińskiego, Autosan) 10:17(x1-7P$), 10:17(1-7YaP$), 17:17(x1-7P$), 17:17(+YaP$)
Sanok ul. Dworcowa 10:20(x1-7P$), 10:20(1-7YaP$), 17:20(x1-7P$), 17:20(+YaP$)
Sanok (Dmowskiego, skrz. Traugutta) 10:23(x1-7P$), 10:23(1-7YaP$), 17:23(x1-7P$), 17:23(+YaP$)
Sanok (Rymanowska, cmentarz) 10:25(x1-7P$), 10:25(1-7YaP$), 17:25(x1-7P$), 17:25(+YaP$)
Sanok (Krakowska, skrz. Bukowsko) 10:28(x1-7P$), 10:28(1-7YaP$), 17:28(x1-7P$), 17:28(+YaP$)
Zarszyn PKP 10:40(x1-7P$), 10:40(1-7YaP$), 17:40(x1-7P$), 17:40(+YaP$)
Besko 10:45(x1-7P$), 10:45(1-7YaP$), 17:45(x1-7P$), 17:45(+YaP$)
Rymanów ul. Rynek 10:50(x1-7P$), 10:50(1-7YaP$), 17:50(x1-7P$), 17:50(+YaP$)
Miejsce Piastowe 11:00(x1-7P$), 11:00(1-7YaP$), 18:00(x1-7P$), 18:00(+YaP$)
Krosno DA ul. Naftowa 11:15(x1-7P$), 11:15(1-7YaP$), 18:15(x1-7P$), 18:15(+YaP$)
Jasło ul. 17-ego stycznia 11:35(x1-7P$), 11:35(1-7YaP$), 18:35(x1-7P$), 18:35(+YaP$)
K-ów Prokocim Szpital ul. Wielicka 13:45(x1-7P$), 13:45(1-7YaP$), 20:45(x1-7P$), 20:45(+YaP$)
K-ów Rondo Matecznego 13:53(x1-7P$), 13:53(1-7YaP$), 20:53(x1-7P$), 20:53(+YaP$)
K-ów Most Grunwaldzki ul. Konopnickiej 13:55(x1-7P$), 13:55(1-7YaP$), 20:55(x1-7P$), 20:55(+YaP$)
K-ów Jubilat Aleje Krasińskiego 13:57(x1-7P$), 13:57(1-7YaP$), 20:57(x1-7P$), 20:57(+YaP$)
K-ów AGH Aleje Mickiewicza 13:59(x1-7P$), 13:59(1-7YaP$), 20:59(x1-7P$), 20:59(+YaP$)
K-ów Plac Inwalidów Aleje Słowackiego 14:01(x1-7P$), 14:01(1-7YaP$), 21:01(x1-7P$), 21:01(+YaP$)
K-ów Nowy Kleparz Aleje Słowackiego 14:03(x1-7P$), 14:03(1-7YaP$), 21:03(x1-7P$), 21:03(+YaP$)
Kraków MDA ul. Bosacka 18 14:05(x1-7P$), 14:05(1-7YaP$), 21:05(x1-7P$), 21:05(+YaP$)

Kraków - Krosno - Ustrzyki Górne

Przystanek Godzina odjazdu
Kraków MDA ul. Bosacka 18 08:30(x1-7P), 08:30(1YaP), 13:40(x1-7P), 13:40(1-7YaP)
K-ów Nowy Kleparz Aleje Słowackiego 08:32(x1-7P), 08:32(1YaP), 13:42(x1-7P), 13:42(1-7YaP)
K-ów Plac Inwalidów Aleje Słowackiego 08:34(x1-7P), 08:34(1YaP), 13:44(x1-7P), 13:44(1-7YaP)
K-ów AGH Aleje Mickiewicza 08:36(x1-7P), 08:36(1YaP), 13:46(x1-7P), 13:46(1-7YaP)
K-ów Jubilat Aleje Krasińskiego 08:38(x1-7P), 08:38(1YaP), 13:48(x1-7P), 13:48(1-7YaP)
K-ów Most Grunwaldzki ul. Konopnickiej 08:40(x1-7P), 08:40(1YaP), 13:50(x1-7P), 13:50(1-7YaP)
K-ów Rondo Matecznego 08:42(x1-7P), 08:42(1YaP), 13:52(x1-7P), 13:52(1-7YaP)
K-ów Prokocim Szpital ul. Wielicka 08:50(x1-7P), 08:50(1YaP), 14:00(x1-7P), 14:00(1-7YaP)
Jasło ul. 17-ego stycznia 11:00(x1-7P), 11:00(1YaP), 16:10(x1-7P), 16:10(1-7YaP)
Krosno DA ul. Naftowa 11:20(x1-7P), 11:20(1YaP), 16:30(x1-7P), 16:30(1-7YaP)
Miejsce Piastowe 11:35(x1-7P), 11:35(1YaP), 16:45(x1-7P), 16:45(1-7YaP)
Rymanów ul. Rynek 11:45(x1-7P), 11:45(1YaP), 16:55(x1-7P), 16:55(1-7YaP)
Besko 11:50(x1-7P), 11:50(1YaP), 17:00(x1-7P), 17:00(1-7YaP)
Zarszyn PKP (21A) 11:55(x1-7P), 11:55(1YaP), 17:05(x1-7P), 17:05(1-7YaP)
Sanok (Krakowska, skrz. Bukowsko) (16A) 12:07(x1-7P), 12:07(1YaP), 17:17(x1-7P), 17:17(1-7YaP)
Sanok (Rymanowska, cmentarz) (26A) 12:10(x1-7P), 12:10(1YaP), 17:20(x1-7P), 17:20(1-7YaP)
Sanok (Staszica, skrz. Poprzeczna 30A) 12:12(x1-7P), 12:12(1YaP), 17:22(x1-7P), 17:22(1-7YaP)
Sanok (Lipińskiego, przychodnia) 12:15(x1-7P), 12:15(1YaP), 17:25(x1-7P), 17:25(1-7YaP)
Sanok (Lipińskiego, Autosan) 12:18(x1-7P), 12:18(1YaP), 17:28(x1-7P), 17:28(1-7YaP)
Zagórz (osiedle) 12:23(x1-7P), 12:23(1YaP), 17:33(x1-7P), 17:33(1-7YaP)
Zagórz D.K.P.O.W.Z. 12:25(x1-7P), 12:25(1YaP), 17:35(x1-7P), 17:35(1-7YaP)
Lesko ul. Piłsudskiego 48 12:35(x1-7P), 12:35(1YaP), 17:45(x1-7P), 17:45(1-7YaP)
Lesko Miasto/Osiedle 12:38(x1-7P), 12:38(1YaP), 17:48(x1-7P), 17:48(1-7YaP)
Glinne 12:40(x1-7P), 12:40(1YaP), 17:50(x1-7P), 17:50(1-7YaP)
Uherce Mineralne 12:45(x1-7P), 12:45(1YaP), 17:55(x1-7P), 17:55(1-7YaP)
Bóbrka, Szkoła 13:00(x1-7P), 13:00(1YaP), 18:10(x1-7P), 18:10(1-7YaP)
Solina, Most 13:03(x1-7P), 13:03(1YaP), 18:13(x1-7P), 18:13(1-7YaP)
Solina, Osiedle 13:05(x1-7P), 13:05(1YaP), 18:15(x1-7P), 18:15(1-7YaP)
Polańczyk skrzyż. (ul. Zdrojowa) 13:14(x1-7P), 13:14(1YaP), 18:24(x1-7P), 18:24(1-7YaP)
Polańczyk, ul. Zdrojowa 13:15(x1-7P), 13:15(1YaP), 18:25(x1-7P), 18:25(1-7YaP)
Wołkowyja 13:30(x1-7P), 18:40(x1-7P)
Bukowiec, Leśniczówka 13:35(x1-7P), 18:45(x1-7P)
Cisna 13:55(x1-7P), 19:05(x1-7P)
Kalnica 14:10(x1-7P), 19:20(x1-7P)
Smerek 14:15(x1-7P), 19:25(x1-7P)
Wetlina Stare Sioło 14:18(x1-7P), 19:28(x1-7P)
Wetlina 14:20(x1-7P), 19:30(x1-7P)
Brzegi Górne, Przełęcz Wyżna 14:30(x1-7P), 19:40(x1-7P)
Brzegi Górne, I 14:35(x1-7P), 19:45(x1-7P)
Brzegi Górne, II 14:38(x1-7P), 19:48(x1-7P)
Ustrzyki Górne, Skrzyż. 14:45(x1-7P), 19:55(x1-7P)

Legenda:

  • a - nie kursuje 25 grudnia i 1 dzień Wielkanocy
  • x - kursuje od 01.07 do 15.10
  • 1-7 - kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Y - kursuje od 16.10 do 30.06
  • P - kurs pośpieszny
  • $ - skomunikowany z linią Ustrzyki Dolne - Kraków
  • + - kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • 1 - kursuje w poniedziałki

Informacje:

  • Informacja i rezerwacja: tel. 13 44 01 888, 605 935 521
  • strona internetowa: www.sanbus.pl

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2015