San Bus

San-Bus

Informacja:
tel. 13 44 01 888, 605 935 521

Ustrzyki Dolne - Kraków

Przystanek Godzina odjazdu
Ustrzyki Górne, Skrzyż. 07:50(x1-7P$), 14:50(x1-7P$)
Ustrzyki Dln. ul. Dworcowa 04:25(1-7aP), 06:25(1-7aP), 09:25(1-7a&P), 14:05(1-7aP), 16:25(+a&P)
Ustrzyki Dln. (przedmieście/rynek) 04:28(1-7aP), 06:28(1-7aP), 09:28(1-7a&P), 14:08(1-7aP), 16:28(+a&P)
Ustjanowa 04:33(1-7aP), 06:33(1-7aP), 09:33(1-7a&P), 14:13(1-7aP), 16:33(+a&P)
Stefkowa 04:38(1-7aP), 06:38(1-7aP), 09:38(1-7a&P), 14:18(1-7aP), 16:38(+a&P)
Olszanica 04:44(1-7aP), 06:44(1-7aP), 09:44(1-7a&P), 14:24(1-7aP), 16:44(+a&P)
Uherce Mineralne 04:50(1-7aP), 06:50(1-7aP), 09:50(1-7a&P), 14:30(1-7aP), 16:50(+a&P)
Glinne 04:55(1-7aP), 06:55(1-7aP), 14:35(1-7aP)
Lesko (miasto/osiedle) 04:57(1-7aP), 06:57(1-7aP), 14:37(1-7aP)
Lesko ul. Piłsudskiego 05:00(1-7aP), 07:00(1-7aP), 14:40(1-7aP)
Zagórz D.K.P.O.W.Z. 05:10(1-7aP), 07:10(1-7aP), 14:50(1-7aP)
Zagórz (osiedle) 05:12(1-7aP), 07:12(1-7aP), 14:52(1-7aP)
Sanok (Lipińskiego, Autosan) 05:17(1-7aP), 07:17(1-7aP), 14:57(1-7aP)
Sanok ul. Dworcowa 05:20(1-7aP), 07:20(1-7aP), 15:00(1-7aP)
Sanok (Dmowskiego, skrz. Traugutta) 05:23(1-7aP), 07:23(1-7aP), 15:03(1-7aP)
Sanok (Rymanowska, cmentarz) 05:25(1-7aP), 07:25(1-7aP), 15:05(1-7aP)
Sanok (Krakowska, skrz. Bukowsko) 05:28(1-7aP), 07:28(1-7aP), 15:08(1-7aP)
Zarszyn PKP 05:40(1-7aP), 07:40(1-7aP), 15:20(1-7aP)
Besko 05:45(1-7aP), 07:45(1-7aP), 15:25(1-7aP)
Rymanów ul. Rynek 05:50(1-7aP), 07:50(1-7aP), 15:30(1-7aP)
Miejsce Piastowe 06:00(1-7aP), 08:00(1-7aP), 15:40(1-7aP)
Krosno D.A. ul. Naftowa 06:15(1-7aP), 08:15(1-7aP), 15:55(1-7aP)
Jasło ul. 17-ego stycznia 06:35(1-7aP), 08:35(1-7aP), 16:15(1-7aP)
K-ów Prokocim Szpital ul. Wielicka 08:45(1-7aP), 10:45(1-7aP), 18:25(1-7aP)
K-ów Rondo Matecznego 08:53(1-7aP), 10:53(1-7aP), 18:33(1-7aP)
K-ów Most Grunwaldzki ul. Konopnickiej 08:55(1-7aP), 10:55(1-7aP), 18:35(1-7aP)
K-ów Jubilat Aleje Krasińskiego 08:57(1-7aP), 10:57(1-7aP), 18:37(1-7aP)
K-ów AGH Aleje Mickiewicza 08:59(1-7aP), 10:59(1-7aP), 18:39(1-7aP)
K-ów Plac Inwalidów Aleje Słowackiego 09:01(1-7aP), 11:01(1-7aP), 18:41(1-7aP)
K-ów Nowy Kleparz Aleje Słowackiego 09:03(1-7aP), 11:03(1-7aP), 18:43(1-7aP)
Kraków MDA ul. Bosacka 18 09:05(1-7aP), 11:05(1-7aP), 18:45(1-7aP)

Kraków - Ustrzyki Dolne

Przystanek Godzina odjazdu
Kraków MDA ul. Bosacka 18 11:10(1-7aP), 16:10(1-7aP), 20:20(1-7aP)
K-ów Nowy Kleparz Aleje Słowackiego 11:12(1-7aP), 16:12(1-7aP), 20:22(1-7aP)
K-ów Plac Inwalidów Aleje Słowackiego 11:14(1-7aP), 16:14(1-7aP), 20:24(1-7aP)
K-ów AGH Aleje Mickiewicza 11:16(1-7aP), 16:16(1-7aP), 20:26(1-7aP)
K-ów Jubilat Aleje Krasińskiego 11:18(1-7aP), 16:18(1-7aP), 20:28(1-7aP)
K-ów Most Grunwaldzki ul. Konopnickiej 11:20(1-7aP), 16:20(1-7aP), 20:30(1-7aP)
K-ów Rondo Matecznego 11:22(1-7aP), 16:22(1-7aP), 20:32(1-7aP)
K-ów Prokocim Szpital ul. Wielicka 11:30(1-7aP), 16:30(1-7aP), 20:40(1-7aP)
Jasło ul. 17-ego stycznia 13:40(1-7aP), 18:40(1-7aP), 22:50(1-7aP)
Krosno D.A. ul. Naftowa 14:00(1-7aP), 19:00(1-7aP), 23:10(1-7aP)
Miejsce Piastowe 14:15(1-7aP), 19:15(1-7aP), 23:25(1-7aP)
Rymanów ul. Rynek 14:25(1-7aP), 19:25(1-7aP), 23:35(1-7aP)
Besko 14:30(1-7aP), 19:30(1-7aP), 23:40(1-7aP)
Zarszyn PKP 14:35(1-7aP), 19:35(1-7aP), 23:45(1-7aP)
Sanok (Krakowska, skrz. Bukowsko) 14:47(1-7aP), 19:47(1-7aP), 23:57(1-7aP)
Sanok (Rymanowska, cmentarz) 14:50(1-7aP), 19:50(1-7aP), 00:00(1-7aP)
Sanok (Staszica, skrz. Poprzeczna) 14:52(1-7aP), 19:52(1-7aP), 00:02(1-7aP)
Sanok (Lipińskiego, przychodnia) 14:55(1-7aP), 19:55(1-7aP), 00:05(1-7aP)
Sanok (Lipińskiego, Autosan) 14:58(1-7aP), 19:58(1-7aP), 00:08(1-7aP)
Zagórz (osiedle) 15:03(1-7aP), 20:03(1-7aP), 00:13(1-7aP)
Zagórz D.K.P.O.W.Z. 15:05(1-7aP), 20:05(1-7aP), 00:15(1-7aP)
Lesko ul. Piłsudskiego 48 15:15(1-7aP), 20:15(1-7aP), 00:25(1-7aP)
Lesko (miasto/osiedle) 15:18(1-7aP), 20:18(1-7aP), 00:28(1-7aP)
Glinne 15:20(1-7aP), 20:20(1-7aP), 00:30(1-7aP)
Uherce Mineralne 15:25(1-7aP), 20:25(1-7aP), 00:35(1-7aP)
Olszanica 15:31(1-7aP), 20:31(1-7aP), 00:41(1-7aP)
Stefkowa 15:37(1-7aP), 20:37(1-7aP), 00:47(1-7aP)
Ustjanowa 15:42(1-7aP), 20:42(1-7aP), 00:52(1-7aP)
Ustrzyki Dln. (przedmieście/rynek) 15:47(1-7aP), 20:47(1-7aP), 00:57(1-7aP)
Ustrzyki Dln. ul. Dworcowa 15:50(1-7aP), 20:50(1-7aP), 01:00(1-7aP)

Legenda:

  • a - nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • 1-7 - kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • + - kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • & - skomunikowany z linią Ustrzyki Górne – Kraków
  • P - kurs pośpieszny
  • Informacja i rezerwacja: tel. 13 44 01 888, 605 935 521
  • strona internetowa: www.sanbus.pl

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2015