Nikitrans

Nikitrans

Informacja:
tel. 887 225 744

Krosno - Zmiennica przez Krościenko Wyżne

Krosno WSK 14:05, 22:03
Krosno Delphi Brama Główna 06:04, 14:08, 22:06
Krosno Dworzec Autobusowy D.A. 06:06, 07:34, 11:18, 13:38, 14:10, 15:08, 17:03, 20:08, 22:08
Krosno ul. Krakowska (cmentarz) 06:08, 07:36, 11:20, 13:40, 14:12, 15:10, 17:05, 20:10, 22:10
Krosno Podwale 06:10, 07:38, 11:22, 13:42, 14:14, 15:12, 17:07, 20:12, 22:12
Krosno Kino 06:11, 07:40, 11:23, 13:44, 14:16, 15:14, 17:09, 20:14, 22:14
Krosno Rondo Wojska Polskiego 06:13, 07:42, 11:25, 13:46, 14:18, 15:16, 17:11, 20:16, 22:16
Krosno Wojska Polskiego 06:15, 07:44, 11:27, 13:48, 14:20, 15:18, 17:13, 20:18, 22:18
Krosno Sikorskiego 06:17, 07:46, 11:29, 13:50, 14:22, 15:20, 17:15, 20:20, 22:20
Krosno Szopena Sklep 06:20, 07:49, 11:32, 13:53, 14:25, 15:23, 17:18, 20:23, 22:23
Krosno Dębina 06:22, 07:51, 11:34, 13:55, 14:27, 15:25, 17:20, 20:25, 22:25
Krościenko Wyżne Dębina ul. Kasztanowa 06:24, 07:53, 11:36, 13:57, 14:29, 15:27, 17:22, 20:27, 22:27
Krościenko Wyżne Dwór ul. Południowa 06:26, 07:55, 11:38, 13:59, 14:31, 15:29, 17:24, 20:29, 22:29
Krościenko Wyżne Pręt ul. Południowa 06:28, 07:57, 11:40, 14:01, 14:33, 15:31, 17:26, 20:31, 22:31
Krościenko Wyżne Staw ul. Południowa 06:29, 07:58, 11:41, 14:02, 14:34, 15:32, 17:27, 20:32, 22:32
Krościenko Wyżne Centrum ul. Południowa 06:31, 08:00, 11:43, 14:04, 14:36, 15:34, 17:29, 20:34, 22:34
Krościenko Wyżne Brzozowska ul. Brzozowska 06:33, 08:02, 11:45, 14:06, 14:38, 15:36, 17:31, 20:36, 22:36
Iskrzynia - skrzyżowanie 06:35, 08:04, 11:47, 14:08, 14:40, 15:38, 17:33, 20:38, 22:38
Iskrzynia - spółdzielnia 06:37, 08:06, 11:49, 14:10, 14:42, 15:40, 17:35, 20:40, 22:40
Iskrzynia - Zagórze 06:39, 08:08, 11:51, 14:12, 14:44, 15:42, 17:37, 20:42, 22:42
Jabłonica Polska Wygoda 06:42, 08:11, 11:54, 14:15, 14:47, 15:45, 17:40, 20:45, 22:45
Jabłonica Polska Sklep 06:44, 08:13, 11:56, 14:17, 14:49, 15:47, 17:42, 20:47, 22:47
Malinówka Granica 06:47, 08:16, 11:59, 14:20, 14:52, 15:50, 17:45, 20:50, 22:50
Malinówka Szkoła 06:49, 08:18, 12:01, 14:22, 14:54, 15:52, 17:47, 20:52, 22:52
Malinówka Kościół 06:51, 08:20, 12:03, 14:24, 14:56, 15:54, 17:49, 20:54, 22:54
Malinówka Góra 12:05, 15:56
Zmiennica Góra 12:07, 15:58
Zmiennica Dół 12:09, 16:00

Zmiennica - Krosno przez Krościenko Wyżne

Zmiennica Dół 04:40, 05:50, 08:21, 12:40, 20:40
Zmiennica Góra 04:43, 05:53, 08:24, 12:43, 20:43
Malinówka Góra 04:45, 05:55, 08:26, 12:45, 20:45
Malinówka Kościół 04:47, 05:57, 07:00, 08:28, 12:47, 14:25, 15:10, 18:05, 20:47
Malinówka Szkoła 04:49, 05:59, 07:02, 08:30, 12:49, 14:27, 15:12, 18:07, 20:49
Malinówka Granica 04:51, 06:01, 07:04, 08:32, 12:51, 14:29, 15:14, 18:09, 20:51
Jabłonica Polska Sklep 04:54, 06:04, 07:07, 08:35, 12:54, 14:32, 15:17, 18:12, 20:54
Jabłonica Polska Wygoda 04:56, 06:06, 07:09, 08:37, 12:56, 14:34, 15:19, 18:14, 20:56
Iskrzynia - Zagórze 04:59, 06:09, 07:12, 08:40, 12:59, 14:37, 15:22, 18:17, 20:59
Iskrzynia - spółdzielnia 05:01, 06:11, 07:14, 08:42, 13:01, 14:39, 15:24, 18:19, 21:01
Iskrzynia - skrzyżowanie 05:03, 06:13, 07:16, 08:44, 13:03, 14:41, 15:26, 18:21, 21:03
Krościenko Wyżne Brzozowska ul. Brzozowska 05:05, 06:15, 07:18, 08:46, 13:05, 14:43, 15:28, 18:23, 21:05
Krościenko Wyżne Centrum ul. Brzozowska 05:07, 06:17, 07:20, 08:48, 13:07, 14:45, 15:30, 18:25, 21:07
Krościenko Wyżne Staw ul. Południowa 05:08, 06:18, 07:21, 08:49, 13:08, 14:46, 15:31, 18:26, 21:08
Krościenko Wyżne Pręt ul. Południowa 05:10, 06:20, 07:23, 08:51, 13:10, 14:48, 15:33, 18:28, 21:10
Krościenko Wyżne Dwór ul. Południowa 05:11, 06:21, 07:24, 08:52, 13:11, 14:49, 15:34, 18:29, 21:11
Krościenko Wyżne Dębina ul. Kasztanowa 05:13, 06:23, 07:26, 08:54, 13:13, 14:51, 15:36, 18:31, 21:13
Krosno Dębina 07:28, 08:56, 13:15, 14:53, 15:38, 18:33, 21:15
Krosno Sikorskiego 05:18, 06:28, 07:31, 08:59, 13:18, 14:56, 15:41, 18:36, 21:18
Krosno Wojska Polskiego 05:20, 06:30, 07:33, 09:01, 13:20, 14:58, 15:43, 18:38, 21:20
Krosno ul. Legionów Bazar 05:23, 06:33, 07:36, 09:04, 13:23, 15:01, 15:46, 18:41, 21:23
Krosno ul. Krakowska (cmentarz) 05:25, 06:35, 07:38, 09:06, 13:25, 15:03, 15:48, 18:43, 21:25
Krosno Dworzec Autobusowy D.A. 05:27, 06:36, 07:39, 09:07, 13:27, 15:04, 15:49, 18:44, 21:27
Krosno Delphi Brama Główna 05:29, 13:29, 21:29
Krosno WSK 05:31, 13:31, 21:31

Legenda:

  • Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2016