Barbara

Barbara

Informacja:
603 426 952

Rymanów Zdrój - Rymanów - Iwonicz Zdrój - Krosno - Rzeszów - Lublin

Przystanek Godziny odjazdów
Rymanów Zdrój, ul. Zdrojowa (poczekalnia PKS) 5:40, 9:40, 13:40, 15:40
Rymanów, ul. Rynek 5:45, 9:45, 13:45, 15:45
Iwonicz Zdrój, Plac Oczki 6:00, 10:00, 14:00, 16:00
Miejsce Piastowe, ul. Krośnieńska 6:13, 10:13, 14:13, 16:13
Krosno, Dworzec Autobusowy ul. Kolejowa 6:30, 10:30, 14:30, 16:30
Rzeszów, Dworzec Autobusowy ul. Grottgera 1 7:40, 11:40, 15:40, 17:40
Jeżowe, skrzyżowanie 8:20, 12:20, 16:20, 18:20
Nisko, Plac Wolności 8:37, 12:37, 16:37, 18:37
Janów Lubelski, Dworzec Autobusowy ul. Sukiennicza 9:11, 13:11, 17:11, 19:11
Kraśnik, ul. Janowska za rondem 9:43, 13:43, 17:43, 19:43
Lublin, Al. Kraśnicka - Węglinek - skrzyżowanie 10:28, 14:28, 18:28, 20:28
Lublin, Al. Kraśnicka - Rzemieślnicza 10:30, 14:30, 18:30, 20:30
Lublin, Al. Kraśnicka - Szpital Wojewódzki 10:32, 14:32, 18:32, 20:32
Lublin, Al. Kraśnicka - Poczekajka 10:34, 14:34, 18:34, 20:34
Lublin, Al. Kraśnicka - Wojciechowska 10:36, 14:36, 18:36, 20:36
Lublin, Al. Sikorskiego - Popiełuszki 10:38, 14:38, 18:38, 20:38
Lublin, Al. Solidarności - Puławska 10:40, 14:40, 18:40, 20:40
Lublin, Al. Solidarności - Lubomelska 10:42, 14:42, 18:42, 20:42
Lublin, MKK ul. Ruska 13, 13A Al. Tysiąclecia 8 10:50, 14:50, 18:50, 20:50

Lublin - Rzeszów - Krosno - Iwonicz Zdrój - Rymanów - Rymanów Zdrój

Odjazdy z:
Lublin, MKK ul. Ruska 13, 13A — Al. Tysiąclecia 8 7:25, 10:45, 14:45, 17:45
Przyjazdy do:
Lublin, Al. Sikorskiego - Popiełuszki 7:37, 10:57, 14:57, 17:57
Lublin, Al. Sikorskiego - Rondo Krwiodawców 7:38, 10:58, 14:58, 17:58, 8:30, 11:50, 15:50, 18:50
Janów Lubelski, Dworzec Autobusowy ul. Sukiennicza 9:02, 12:22, 16:22, 19:22
Nisko, Plac Wolności 9:36, 12:56, 16:56, 19:56
Jeżowe, skrzyżowanie 9:53, 13:13, 17:13, 20:13
Rzeszów, Dworzec Autobusowy ul. Grottgera 1 10:35, 13:55, 17:55, 20:55
Krosno, Dworzec Autobusowy ul. Kolejowa 11:45, 15:05, 19:05, 22:05
Miejsce Piastowe, ul. Ks. Markiewicza 12:02, 15:22, 19:22, 22:22
Iwonicz Zdrój, Plac Oczki 12:15, 15:35, 19:35, 22:35
Rymanów, ul. Rynek 12:30, 15:50, 19:50, 22:50
Rymanów Zdrój, ul. Zdrojowa (poczekalnia PKS) 15:55, 19:55

Informacje:

  • Kursuje codziennie od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje 25 XII i pierwszy dzień Wielkanocy
  • Dostępne bilety mieszięczne
  • Sprzedaż biletów online www.barbara.net.pl
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsc 603 426 953 w godz. 7.30 - 21.30

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2018