Zabawa

Masza i Niedźwiedź odwiedzą VIVO! Krosno

 • star_border
  Nauka tańca, tematyczne gry, zabawy i wiele innych atrakcji czekać będzie na najmłodszych podczas spotkania z pełną pomysłów Maszą i jej cierpliwym opiekunem Niedźwiedziem.
 • schedule
  16 listopada 2019 (sobota), godz. 11:00
 • location_on
  VIVO! Krosno (ul. Bieszczadzka 29)
 • note
  Wstęp wolny

Masza i Niedźwiedź to bohaterowie popularnego serialu animowanego, których przygody śledzą dzieci z niemal 100 krajów na całym świecie.

16 listopada w Centrum Handlowym VIVO! Krosno, w godz. 11.00-17.00, odbędzie się niecodzienne spotkanie z Maszą i Niedźwiedziem. Pojawi się tu podwórko, na którym na najmłodszych czekać będą tematyczne animacje, gry i zabawy, a także nauka tańca, piosenek i dobrych zachowań.

W programie wydarzenia przewidziano również sadzenie roślin w przygotowanym na tę okazję ogródku, łapanie motyli w specjalną siatkę, czy testowanie refleksu i zmysłu obserwacji przy pomocy tzw. cyrkowych sztuczek Tygrysa. W bajkowej scenografii najmłodsi napiją się również aromatycznej herbatki z samowaru, a na pamiątkę wydarzenia będzie można zrobić wspólne zdjęcie ze swoimi ulubionymi postaciami.

- Cieszymy się, że to właśnie do VIVO! Krosno zawitają Masza i Niedźwiedź – bajkowe postaci, które już od dekady uczą i bawią maluchy na całym świecie. W pięknej, bajkowej scenerii najmłodsi będą mogli skorzystać tu z wielu atrakcji, w tym wziąć udział w niebanalnych zajęciach ruchowych. Liczymy, że zaproponowane przez nas aktywności będą się cieszyły dużym zainteresowaniem dzieci oraz ich rodziców – mówi Izabela Malecha, dyrektor VIVO! Krosno.

Plakat wydarzenia
VIVO! Krosno
WIĘCEJ INFORMACJI
 • phone
  13 433 46 78
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward
schedule opublikowano 04.11.2019 16:08
equalizer przeczytano 1539 razy
person źródło informacji: Vivo Krosno
inne wydarzenia
REKLAMA