Komediowy kunszt Żaka i Barcisia w spektaklu pt. "Dziwna para". Mamy dla Was bilety [WYNIKI]

14 października (poniedziałek) o godz. 19:00 w RCKP (Krosno, ul. Kolejowa 1) odbędzie się przedstawienie Teatru Gudejko z Warszawy. Z tej okazji mamy do wygrania dla Was 3 podwójne bilety. Szczegóły poniżej.
Kadr ze spektaklu "Dziwna para"
materiały organizatorów

„Dziwna para” to legendarny hit Broadway'u autorstwa najczęściej wystawianego komediopisarza amerykańskiego na świecie - Neila Simona. Niemal wszystkie jego sztuki zostały przeniesione na ekran i również w kinie cieszą się ogromnym powodzeniem. W ekranizacji "Dziwnej pary" wystąpili Jack Lemmon i Walter Mathau. Zdaniem Edwarda Dudka Dziewońskiego, jednego z naszych najznakomitszych artystów kabaretowych i znawcy lekkiego repertuaru: "Neil Simon wie o komedii wszystko!"

W głównych rolach, zobaczą Państwo naszych rodzimych, wspaniałych aktorów komediowych. Tytułowa dziwna para spotyka się na cotygodniowych partiach pokera: Oskar (Żak), dziennikarz sportowy, to świeżo rozwiedziony kochający uroki życia niepoprawny bałaganiarz. Feliks (Barciś/Braciak) jest pedantycznym domatorem, hipochondrykiem i histerykiem. Kiedy małżeństwo Feliksa również się rozpada, Oskar w trosce o jego los proponuje, żeby się do niego wprowadził. Zderzenie dwóch krańcowo odmiennych charakterów jest zabawne, dowcipne i ciepłe.

Występują: Artur Barciś, Cezary Żak, Viola Arlak, Piotr Skarga, Witold Wieliński, Wojciech Wysocki, Agnieszka Michalska/Katarzyna Żak.

Reżyseria Wojciech Adamczyk
Scenografia Wojciech Stefaniak

Neil Simon "Dziwna Para"
tłumaczenie: Henryk Krzeczkowski

Więcej szczegółów - tutaj.

Konkurs

Aby wygrać jedną z trzech podwójnych wejściówek, wyślij na nasz adres: redakcja@krosno24.pl maila ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz krótką odpowiedzią, który z występujących aktorów jest Twoim ulubionym i dlaczego. Wygrywają najciekawsze zgłoszenia. Na odpowiedzi czekamy do 10 października, do godz. 23:59. Nazajutrz (11.10) zwycięzców o wygranej poinformujemy mailowo.

Aktualizacja

Bilety wygrywają:

  • Kamil Z.
  • Ewa W.
  • Agata W.
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward