Miś

Miś

Informacja:
13 43 270 46

Krosno - Frysztak - Wiśniowa - Strzyżów

Przystanek Godzina odjazdu
Krosno, Starostwo Powiatowe I 09.00(Dm), 10.07(D)
Krosno, Lwowska 09.02(Dm), 10.09(D)
Krosno, Podwale 09.04(Dm), 10.11(D)
Krosno, Krakowska Cmentarz 09.05(Dm), 10.12(D)
Krosno, Delphi-Brama Gł. 06.09(di), 14.07(di), 22.07(dm)
Krosno, Dworzec Autobusowy 06.07(di), 06.50(Dm), 08.00(D), 09.10(Dm), 10.15(D), 11.40(Dm), 13.10(Dm), 14.09(di), 15.06(Dm), 16.15(Dm), 17.15(Dm), 18.10(Dm), 19.20(Dm), 20.15(Dm), 22.09(dm)
Krosno, Turaszówka Szkoła 06.12(di), 06.53(Dm), 08.03(D), 09.13(Dm), 10.18(D), 11.43(Dm), 13.13(Dm), 14.12(di), 15.09(Dm), 16.18(Dm), 17.18(Dm), 18.13(Dm), 19.23(Dm), 20.18(Dm), 22.12(dm)
Krosno, Turaszówka Szkoła 06.15(di), 06.56(Dm), 08.06(D), 09.16(Dm), 10.21(D), 11.46(Dm), 13.16(Dm), 14.15(di), 15.12(Dm), 16.21(Dm), 17.21(Dm), 18.16(Dm), 19.26(Dm), 20.21(Dm), 22.15(dm)
Odrzykoń 06.17(di), 06.58(Dm), 08.08(D), 09.18(Dm), 10.23(D), 11.48(Dm), 13.18(Dm), 14.17(di), 15.14(Dm), 16.23(Dm), 17.23(Dm), 18.18(Dm), 19.28(Dm), 20.23(Dm), 22.17(dm)
Ustrobna 06.19(di), 07.00(Dm), 08.10(D), 09.20(Dm), 10.25(D), 11.50(Dm), 13.20(Dm), 14.19(di), 15.16(Dm), 16.25(Dm), 17.25(Dm), 18.20(Dm), 19.30(Dm), 20.25(Dm), 22.19(dm)
Ustrobna, Gąsienice 06.21(di), 07.02(Dm), 08.12(D), 09.22(Dm), 10.27(D), 11.52(Dm), 13.22(Dm), 14.21(di), 15.18(Dm), 16.27(Dm), 17.27(Dm), 18.22(Dm), 19.32(Dm), 20.27(Dm), 22.21(dm)
Bajdy 06.23(di), 07.04(Dm), 08.14(D), 09.24(Dm), 10.29(D), 11.54(Dm), 13.24(Dm), 14.23(di), 15.20(Dm), 16.29(Dm), 17.29(Dm), 18.24(Dm), 19.34(Dm), 20.29(Dm), 22.23(dm)
Wojaszówka 06.25(di), 07.06(Dm), 08.16(D), 09.26(Dm), 10.31(D), 11.56(Dm), 13.26(Dm), 14.25(di), 15.22(Dm), 16.31(Dm), 17.31(Dm), 18.26(Dm), 19.36(Dm), 20.31(Dm), 22.25(dm)
Przybówka 06.27(di), 07.08(Dm), 08.18(D), 09.28(Dm), 10.33(D), 11.58(Dm), 13.28(Dm), 14.27(di), 15.24(Dm), 16.33(Dm), 17.33(Dm), 18.28(Dm), 19.38(Dm), 20.33(Dm), 22.27(dm)
Przybówka PKP 06.28(di), 07.09(Dm), 08.20(D), 09.29(Dm), 10.34(D), 11.59(Dm), 13.29(Dm), 14.28(di), 15.25(Dm), 16.34(Dm), 17.35(Dm), 18.29(Dm), 19.39(Dm), 20.34(Dm), 22.28(dm)
Widacz 06.30(di), 07.11(Dm), 08.22(D), 09.31(Dm), 10.36(D), 12.01(Dm), 13.31(Dm), 14.30(di), 15.27(Dm), 16.36(Dm), 17.37(Dm), 18.31(Dm), 19.41(Dm), 20.36(Dm), 22.30(dm)
Twierdza 06.32(di), 07.13(Dm), 08.24 (D), 09.33(Dm), 10.38(D), 12.03 (Dm), 13.33(Dm), 14.32(di), 15.29(Dm), 16.38(Dm), 17.39(Dm), 18.33(Dm), 19.43(Dm), 20.38(Dm), 22.32(dm)
Frysztak-PKP 05.10(Dm), 06.00(DS), 06.34(di), 07.15(Dm), 08.26(D), 09.35(Dm), 10.40(D), 12.05(Dm), 13.35(Dm), 14.34(di), 15.31(Dm), 16.40(Dm), 17.41(Dm), 18.35(Dm), 19.45(Dm), 20.40(Dm), 22.34(dm)
Frysztak 05.12(Dm), 06.02(DS), 06.36(di), 07.17(Dm), 08.28(D), 09.37(Dm), 10.42(D), 12.07(Dm), 13.37(Dm), 14.36(di), 15.33(Dm), 16.42(Dm), 17.43(Dm), 18.37(Dm), 19.47(Dm), 20.42(Dm), 22.36(dm)
Pułanki 05.14(Dm), 06.04(DS), 06.38(di), 07.19(Dm), 08.30(D), 09.39(Dm), 10.44(D), 12.09(Dm), 13.39(Dm), 14.38(di), 15.35(Dm), 16.44(Dm), 17.45(Dm), 18.39(Dm), 19.49(Dm), 20.44(Dm), 22.38(dm)
Cieszyna 05.16(Dm), 06.06(DS), 06.40(di), 07.21(Dm), 08.32(D), 09.41(Dm), 10.46(D), 12.11(Dm), 13.41(Dm), 14.40(di), 15.37(Dm), 16.46(Dm), 17.47(Dm), 18.41(Dm), 19.51(Dm), 20.46(Dm), 22.40(dm)
Wiśniowa 05.18(Dm), 06.08(DS), 06.42(di), 07.23(Dm), 08.34(D), 09.43(Dm), 10.48(D), 12.13(Dm), 13.43(Dm), 14.42(di), 15.39(Dm), 16.48(Dm), 17.49(Dm), 18.43(Dm), 19.53(Dm), 20.48(Dm), 22.42(dm)
Kalembina 05.20(Dm), 06.10(DS), 06.44(Wdi), 07.25(Dm), 08.36(D), 09.45(Dm), 10.50(D), 12.15(Dm), 13.45(Dm), 14.44(di), 15.41(Dm), 16.50(Dm), 17.51(Dm), 18.45(Dm), 19.55(Dm), 20.50(Dm)
Kożuchow 05.22(Dm), 06.12(DS), 06.45(Wdi), 07.27(Dm), 08.38(D), 09.47(Dm), 10.52(D), 12.17(Dm), 13.47(Dm), 14.46(di), 15.43(Dm), 16.52(Dm), 17.53(Dm), 18.47(Dm), 19.57(Dm), 20.52(Dm)
Tułkowice 05.24(Dm), 06.14(DS), 06.46(Wdi), 07.29(Dm), 08.40(D), 09.49(Dm), 10.54(D), 12.19(Dm), 13.49(Dm), 14.48(di), 15.45(Dm), 16.54(Dm), 17.55(Dm), 18.49(Dm), 19.59(Dm), 20.54(Dm)
Dobrzechów 05.27(Dm), 06.17(DS), 06.48(Wdi), 07.32(Dm), 08.43(D), 09.52(Dm), 10.57(D), 12.22(Dm), 13.52(Dm), 14.51(di), 15.48(Dm), 16.57(Dm), 17.57(Dm), 18.52(Dm), 20.02(Dm), 20.56(Dm)
Dobrzechów, Stawy 05.29(Dm), 06.19(DS), 06.49(Wdi), 07.34(Dm), 08.45(D), 09.54(Dm), 10.59(D), 12.24(Dm), 13.54(Dm), 14.53(di), 15.50(Dm), 16.59(Dm), 17.59(Dm), 18.54(Dm), 20.04(Dm), 20.58(Dm)
Strzyżów, ul. Sobieskiego 05.31(Dm), 06.21(DS), 06.51(Wdi), 07.36(Dm), 08.48(D), 09.56(Dm), 11.01(D), 12.26(Dm), 13.56(Dm), 14.55(di), 15.52(Dm), 17.01(Dm), 18.01(Dm), 18.56(Dm), 20.06(Dm), 21.00(Dm)
Strzyżów, Osiedle, ul. Łukasiewicza 05.33(Dm), 06.23(DS), 06.52(Wdi), 07.38(Dm), 08.50(D), 09.58(Dm), 11.03(D), 12.28(Dm), 13.58(Dm), 14.57(di), 15.54(Dm), 17.03(Dm), 18.03(Dm), 18.58(Dm), 20.08(Dm), 21.02(Dm)
Strzyżów Al. Weissa 05.35(Dm), 06.25(DS), 06.54(Wdi), 07.40(Dm), 08.53(D), 10.00(Dm), 11.05(D), 12.30(Dm), 14.00(Dm), 14.59(di), 15.56(Dm), 17.05(Dm), 18,06(Dm), 19.00(Dm), 20.10(Dm), 21.04(Dm)

Strzyżów - Wiśniowa - Frysztak - Krosno

Przystanek Godzina odjazdu
Strzyżów Al. Weissa 05.45(Dm), 06.25(Ei), 06.55(DS), 07.50(Dm), 09.05(D), 10.10(Dm), 11.20(Dm), 12.30(di), 14.05(Dm), 15.05(Dm), 16.05(Dm), 17.05(Dm), 18.10(Dm), 19.10(Dm), 20.30(dmi)
Strzyżów, Osiedle, ul. Łukasiewicza 05.47(Dm), 06.27(Ei), 06.57(DS), 07.52(Dm), 09.07(D), 10.12(Dm), 11.22(Dm), 12.32(di), 14.07(Dm), 15.07(Dm), 16.07(Dm), 17.07(Dm), 18.12(Dm), 19.12(Dm), 20.32(dmi)
Strzyżów, ul. Sobieskiego 05.49(Dm), 06.29(Ei), 06.58(DS), 07.54(Dm), 09.09(D), 10.14(Dm), 11.24(Dm), 12.34(di), 14.09(Dm), 15.09(Dm), 16.09(Dm), 17.09(Dm), 18.14(Dm), 19.14(Dm), 20.34(dmi)
Dobrzechów, Stawy 05.51(Dm), 06.31(Ei), 07.00(DS), 07.56(Dm), 09.11(D), 10.16(Dm), 11.26(Dm), 12.36(di), 14.11(Dm), 15.11(Dm), 16.11(Dm), 17.11(Dm), 18.16(Dm), 19.16(Dm), 20.36(dmi)
Dobrzechów 05.53(Dm), 06.33(Ei), 07.01(DS), 07.58(Dm), 09.13(D), 10.18(Dm), 11.28(Dm), 12.38(di), 14.13(Dm), 15.13(Dm), 16.13(Dm), 17.13(Dm), 18.18(Dm), 19.18(Dm), 20.38(dmi)
Tułkowice 05.56(Dm), 06.36(Ei), 07.03(DS), 08.01(Dm), 09.16(D), 10.21(Dm), 11.31(Dm), 12.41(di), 14.15(Dm), 15.15(Dm), 16.15(Dm), 17.15(Dm), 18.21(Dm), 19.21(Dm), 20.41(dmi)
Kożuchow 05.58(Dm), 06.38(Ei), 07.05(DS), 08.03(Dm), 09.18(D), 10.23(Dm), 11.33(Dm), 12.43(di), 14.17(Dm), 15.17(Dm), 16.17(Dm), 17.17(Dm), 18.23 19.23(Dm), 20.43(dmi)
Kalembina 06.00(Dm), 06.40(Ei), 07.07(DS), 08.05(Dm), 09.20(D), 10.25(Dm), 11.35(Dm), 12.45(di), 14.19(Dm), 15.19(Dm), 16.19(Dm), 17.19(Dm), 18.25(Dm), 19.25(Dm), 20.45(dmi)
Wiśniowa 04.45(d), 06.02(Dm), 06.45(Ei), 07.09(DS), 08.07(Dm), 09.22(D), 10.27(Dm), 11.37(Dm), 12.47(di), 14.21(Dm), 15.21(Dm), 16.21(Dm), 17.21(Dm), 18.27(Dm), 19.27(Dm), 20.47(dmi)
Cieszyna 04.47(d), 06.04(Dm), 06.47(Ei), 07.11(DS), 08.09(Dm), 09.24(D), 10.29(Dm), 11.39(Dm), 12.49(di), 14.23(Dm), 15.23(Dm), 16.23(Dm), 17.23(Dm), 18.29(Dm), 19.29(Dm), 20.49(dmi)
Pułanki 04.49(d), 06.06(Dm), 06.49(Ei), 07.13(DS), 08.11(Dm), 09.26(D), 10.31(Dm), 11.41(Dm), 12.51(di), 14.25(Dm), 15.25(Dm), 16.25(Dm), 17.25(Dm), 18.31(Dm), 19.31(Dm), 20.51(dmi)
Frysztak 04.51(d), 06.08(Dm), 06.30(DS), 06.51(Ei), 07.15(DS), 08.13(Dm), 09.28(D), 10.33(Dm), 11.43(Dm), 12.53(di), 14.27(Dm), 15.27(Dm), 16.27(Dm), 17.27(Dm), 18.33(Dm), 19.33(Dm), 20.53(dmi)
Frysztak-PKP 04.53(d), 06.10(Dm), 06.32(DS), 06.53(Ei), 07.17(DS), 08.15(Dm), 09.30(D), 10.35(Dm), 11.45(Dm), 12.55(di), 14.29(Dm), 15.29(Dm), 16.29(Dm), 17.29(Dm), 18.35(Dm), 19.35(Dm), 20.55(dmi)
Twierdza 04.55(d), 06.12(Dm), 06.34(DS), 06.55(Ei), 07.19(DS), 08.17(Dm), 09.32(D), 10.37(Dm), 11.47(Dm), 12.57(di), 14.31(Dm), 15.31(Dm), 16.31(Dm), 17.31(Dm), 18.37(Dm), 19.37(Dm), 20.57(dmi)
Widacz 04.57(d), 06.14(Dm), 06.36(DS), 06.57(Ei), 07.21(DS), 08.19(Dm), 09.34(D), 10.39(Dm), 11.49(Dm), 12.59(di), 14.32(Dm), 15.32(Dm), 16.32(Dm), 17.32(Dm), 18.39(Dm), 19.39(Dm), 20.59(dmi)
Przybówka PKP 04.59(d), 06.16(Dm), 06.38(DS), 06.59(Ei), 07.23(DS), 08.21(Dm), 09.36(D), 10.41(Dm), 11.51(Dm), 13.01(di), 14.34(Dm), 15.34(Dm), 16.34(Dm), 17.34(Dm), 18.41(Dm), 19.41(Dm), 21.01(dmi)
Przybówka, Skrzyż. 05.01(d), 06.18(Dm), 06.40(DS), 07.01(Ei), 07.25(DS), 08.23(Dm), 09.38(D), 10.43(Dm), 11.53(Dm), 13.03(di), 14.36(Dm), 15.36(Dm), 16.36(Dm), 17.36(Dm), 18.43(Dm), 19.43(Dm), 21.03(dmi)
Wojaszówka 05.03(d), 06.20(Dm), 06.42(DS), 07.03(Ei), 07.27(DS), 08.25(Dm), 09.40(D), 10.45(Dm), 11.55(Dm), 13.05(di), 14.38(Dm), 15.38(Dm), 16.38(Dm), 17.38(Dm), 18.45(Dm), 19.45(Dm), 21.05(dmi)
Bajdy 05.05(d), 06.22(Dm), 06.44(DS), 07.05(Ei), 07.29(DS), 08.27(Dm), 09.42(D), 10.47(Dm), 11.57(Dm), 13.07(di), 14.40(Dm), 15.40(Dm), 16.40(Dm), 17.40(Dm), 18.47(Dm), 19.47(Dm), 21.07(dmi)
Ustrobna, Gąsienice 05.07(d), 06.24(Dm), 06.46(DS), 07.07(Ei), 07.31(DS), 08.29(Dm), 09.44(D), 10.49(Dm), 11.59(Dm), 13.09(di), 14.42(Dm), 15.42(Dm), 16.42(Dm), 17.42(Dm), 18.49(Dm), 19.49(Dm), 21.09(dmi)
Ustrobna 05.09(d), 06.26(Dm), 06.48(DS), 07.09(Ei), 07.33(DS), 08.31(Dm), 09.46(D), 10.51(Dm), 12.01(Dm), 13.11(di), 14.44(Dm), 15.44(Dm), 16.44(Dm), 17.44(Dm), 18.51(Dm), 19.51(Dm), 21.11(dmi)
Ustrobna, Nowa Wieś 05.10(d), 06.27(Dm), 06.49(DS), 07.10(Ei), 07.34(DS), 08.32(Dm), 09.47(D), 10.52(Dm), 12.12(Dm), 13.12(di), 14.45(Dm), 15.45(Dm), 16.45(Dm), 17.45(Dm), 18.52(Dm), 19.52(Dm), 21.12(dmi)
Odrzykoń 05.12(d), 06.29(Dm), 06.51(DS), 07.12(Ei), 07.36(DS), 08.34(Dm), 09.49(D), 10.54(Dm), 12.04(Dm), 13.14(di), 14.64(Dm), 15.46(Dm), 16.46(Dm), 17.46(Dm), 18.54(Dm), 19.54(Dm), 21.14(dmi)
Krosno, Turaszówka Szkoła 05.14(d), 06.31(Dm), 06.53(DS), 07.14(Ei), 07.38(DS), 08.36(Dm), 09.51(D), 10.56(Dm), 12.06(Dm), 13.16(di), 14.48(Dm), 15.48(Dm), 16.48(Dm), 17.48(Dm), 18.56(Dm), 19.56(Dm), 21.16(dmi)
Krosno, Tysiącelcia, Huta Techniczna 05.17(d), 06.34(Dm), 06.56(DS), 07.17(Ei), 07.41(DS), 08.39(Dm), 09.54(D), 10.59(Dm), 12.09(Dm), 13.19(di), 14.51(Dm), 15.51(Dm), 16.51(Dm), 17.51(Dm), 18.59(Dm), 19.59(Dm), 21.19(dmi)
Krosno, Krakowska Szkoła 06.57(DS)
Krosno, Dworzec Autobusowy 05.20(d), 06.37(Dm), 06.59(DS), 07.20(Ei), 07.44(DS), 08.42(Dm), 09.57(D), 11.02(Dm), 12.12(Dm), 13.22(di), 14.54(Dm), 15.54(Dm), 16.54(Dm), 17.54(Dm), 19.02(Dm), 20.02(Dm), 21.22(dmi)
Krosno, Delphi-Brama Gł. 05.22(d), 13.24(di), 21.24(dmi)
Krosno, Krakowska Cmentarz 06.39(Dm), 07.01(DS), 07.22(Ei), 07.46(DS), 08.44(Dm), 09.59(D)
Krosno, Podwale 06.40(Dm), 07.02(DS), 07.23(Ei), 07.47(DS), 08.45(Dm), 10.00(D)
Krosno, Kino 06.41(Dm), 07.03(DS), 07.24(Ei), 07.48(DS), 08.46(Dm), 10.01(D)
Krosno, Lwowska 06.43(Dm), 07.05(DS), 07.26(Ei), 08.48(Dm), 10.03(D)
Krosno, Lwowska PKP 06.44(Dm), 07.06(DS), 07.27(Ei), 08.49(Dm), 10.04(D)
Krosno, Starostwo Powiatowe I 06.45(Dm), 07.07(DS), 07.28(Ei), 08.50(Dm), 10.05(D)

Legenda:

  • D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt.
  • d – nie kursuje w dni ustawowo wolne od handlu
  • m - nie kursuje w dniach 24 i 31 grudnia
  • i - w sobotę i niedzielę kurs tylko do/od Wiśniowej
  • S - kursuje w dni nauki szkolnej
  • W – kursuje w czasie wakacji i ferii od poniedzialku do piątku
  • strona internetowa: www.miskrosno.pl
  • Informacja: tel. 13 43 270 46, 601 424 507

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2017