Bodek

Bodek

Informacja:
tel. 13 420 47 00

Krosno - Głowienka - Wietrzno - Łęki Dukielskie - Kobylany

Przystanek Godzina odjazdu
Krosno Dworzec Autobusowy PKS 09:02(D), 11:40(D), 13:25(D), 14:10(D), 15:10(Dn), 16:35(Dn), 18:10(Dn)
Krosno Krakowska Cmentarz 09:03(D), 11:41(D), 13:26(D), 14:11(D), 15:11(Dn), 16:36(Dn), 18:11(Dn)
Krosno Podwale 09:04(D), 11:42(D), 13:27(D), 14:12(D), 15:12(Dn), 16:37(Dn), 18:12(Dn)
Krosno Kino 09:05(D), 11:43(D), 13:28(D), 14:13(D), 15:13(Dn), 16:38(Dn), 18:13(Dn)
Krosno Grodzka Szpital 09:06(D), 11:44(D), 13:29(D), 14:14(D), 15:14(Dn), 16:39(Dn), 18:14(Dn)
Krosno Cmentarz 09:07(D), 11:45(D), 13:30(D), 14:15(D), 15:15(Dn), 16:40(Dn), 18:15(Dn)
Krosno Suchodół Pomnik 09:09(D), 11:47(D), 13:32(D), 14:17(D), 15:17(Dn), 16:42(Dn), 18:17(Dn)
Krosno Suchodół Henczlówka 09:10(D), 11:48(D), 13:33(D), 14:18(D), 15:18(Dn), 16:43(Dn), 18:18(Dn)
Głowienka 09:11(D), 11:49(D), 13:34(D), 14:19(D), 15:19(Dn), 16:44(Dn), 18:19(Dn)
Głowienka Pole 09:13(D), 11:51(D), 13:36(D), 14:21(D), 15:21(Dn), 16:46(Dn), 18:21(Dn)
Wrocanka Pole 09:16(D), 11:54(D), 13:39(D), 14:24(D), 15:24(Dn), 16:49(Dn), 18:24(Dn)
Wrocanka skrzyżowanie 09:17(D), 11:55(D), 13:40(D), 14:25(D), 15:25(Dn), 16:50(Dn), 18:25(Dn)
Wrocanka 09:19(D), 11:57(D), 13:42(D), 14:27(D), 15:27(Dn), 16:52(Dn), 18:27(Dn)
Równe Kopalnia skrzyż. 09:24(D), 12:02(D), 13:47(D), 14:32(D), 15:32(Dn), 16:57(Dn), 18:32(Dn)
Wietrzno Osiedle 09:27(D), 12:05(D), 13:50(D), 14:35(D), 15:35(Dn), 17:00(Dn), 18:35(Dn)
Wietrzno Wola 09:29(D), 12:07(D), 13:52(D), 14:37(D), 15:37(Dn), 17:02(Dn), 18:37(Dn)
Łęki Dukielskie Góra 09:30(D), 12:08(D), 13:53(D), 14:38(D), 15:38(Dn), 17:03(Dn), 18:38(Dn)
Łęki Dukielskie 09:32(D), 12:10(D), 13:55(D), 14:40(D), 15:40(Dn), 17:05(Dn), 18:40(Dn)
Łęki Dukielskie Dół 09:33(D), 12:11(D), 13:56(D), 14:41(D), 15:41(Dn), 17:06(Dn), 18:41(Dn)
Kobylany 09:34(D), 12:12(D), 13:57(D), 14:42(D), 15:42(Dn), 17:07(Dn), 18:42(Dn)

Kobylany - Łęki Dukielskie - Wietrzno - Wrocanka - Głowienka - Krosno

Przystanek Godzina odjazdu
Kobylany 05:40(Dn), 6:38(D), 09:55(D), 12:42(D), 14:05(D), 15:45(Dn), 17:10(Dn)
Łęki Dukielskie Dół 05:41(Dn), 6:39(D), 09:56(D), 12:43(D), 14:06(D), 15:46(Dn), 17:11(Dn)
Łęki Dukielskie 05:42(Dn), 6:40(D), 09:57(D), 12:44(D), 14:07(D), 15:47(Dn), 17:12(Dn)
Łęki Dukielskie Góra 05:44(Dn), 6:42(D), 09:59(D), 12:46(D), 14:09(D), 15:49(Dn), 17:14(Dn)
Wietrzno Wola 05:45(Dn), 6:43(D), 10:00(D), 12:47(D), 14:10(D), 15:50(Dn), 17:15(Dn)
Wietrzno Osiedle 05:47(Dn), 6:45(D), 10:02(D), 12:49(D), 14:12(D), 15:52(Dn), 17:17(Dn)
Równe Kopalnia skrzyż. 05:50(Dn), 6:48(D), 10:05(D), 12:52(D), 14:15(D), 15:55(Dn), 17:20(Dn)
Wrocanka 05:55(Dn), 6:53(D), 10:10(D), 12:57(D), 14:20(D), 16:00(Dn), 17:25(Dn)
Wrocanka skrzyżowanie 05:57(Dn), 6:55(D), 10:12(D), 12:59(D), 14:22(D), 16:02(Dn), 17:27(Dn)
Wrocanka Pole 05:58(Dn), 6:56(D), 10:13(D), 13:00(D), 14:23(D), 16:03(Dn), 17:28(Dn)
Głowienka Pole 06:01(Dn), 6:59(D), 10:16(D), 13:03(D), 14:26(D), 16:06(Dn), 17:31(Dn)
Głowienka 06:03(Dn), 7:01(D), 10:18(D), 13:05(D), 14:28(D), 16:08(Dn), 17:33(Dn)
Krosno Suchodół Henczlówka 06:04(Dn), 7:02(D), 10:19(D), 13:06(D), 14:29(D), 16:09(Dn), 17:34(Dn)
Krosno Suchodół Pomnik 06:05(Dn), 7:03(D), 10:20(D), 13:08(D), 14:30(D), 16:10(Dn), 17:35(Dn)
Krosno Cmentarz 06:07(Dn), 7:05(D), 10:22(D), 13:09(D), 14:32(D), 16:12(Dn), 17:37(Dn)
Krosno Grodzka Szpital 06:08(Dn), 7:06(D), 10:23(D), 13:10(D), 14:33(D), 16:13(Dn), 17:38(Dn)
Krosno Podwale 06:10(Dn), 7:08(D), 10:25(D), 13:12(D), 14:35(D), 16:15(Dn), 17:40(Dn)
Krosno Lewakowskiego 06:11(Dn), 7:09(D), 10:26(D), 13:13(D), 14:36(D), 16:16(Dn), 17:41(Dn)
Krosno Dworzec Autobusowy PKS 06:12(Dn), 7:10(D), 10:27(D), 13:14(D), 14:37(D), 16:17(Dn), 17:42(Dn)

Informacja:

  • D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2018